Mickebwoy oficjalnie zawodnikiem Rix.GG

25.06.2021, 22:39:19

Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki został wczoraj oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik brytyjskiej organizacji Rix.GG. Dla utalentowanego Polaka, który w przeszłości występował między innymi pod banderą miksowych formacji THOSE GUYS czy HONK będzie to pierwszy pełnoprawny pracodawca, a debiut odświeżonego składu zobaczymy już podczas poniedziałkowych kwalifikacji VALORANT Champions Tour Challengers. 

Jedna z najdłuższych sag transferowych z udziałem polskiego zawodnika w końcu dobiegła końca. O ile od kilku dni było to już praktycznie oczywiste, o tyle dopiero wczoraj Rix.GG ogłosiło zakontraktowanie Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego, który od kilku miesięcy pozostawał wolnym zawodnikiem po rozstaniu z formacją HONK.

O ile jeszcze podczas ostatnich VCT Challengers Mickebwoy był blisko Ninjas in Pyjamas, w którym miał zastąpić Kevina „Ex6TenZa” Droolansa w przypadku pogorszenia się jego sytuacji zdrowotnej, o tyle ostatecznie utalentowany zawodnik znad Wisły nigdy nie wystąpił pod banderą szwedzkiej organizacji. Po 20-latka kilka tygodni zgłosiło się jednak Rix.GG, które poszukiwało następcy dla Richarda „rCk” Kanervy.

W Rix.GG Mickebwoy ponownie będzie występować u swojego byłego kolegi z miksowej formacji MJAOMODE – Tomem „otomem” Hartem.

Wraz z angażem Mickebwoya skład Rix.GG prezentuje się w następujący sposób: 

  • Tom „otom” Hart
  • Oliwer „LATEKS” Fahlander
  • Aaron „frei” Frei
  • Joseph „Luzuh” Loose
  • Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
  • Brandon „weber” Weber (trener)

Fot. ProPlayers

Tagi:
#ProPlayers Mickebwoy otom Rix.GG VCT Challengers
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze