MICHU zadebiutuje dziś w barwach Evil Geniuses

20.04.2021, 11:27:59

Największy polski debiut 2021 roku już za kilka godzin stanie się faktem. Michał “MICHU” Müller po raz pierwszy przywdzieje dziś barwy Evil Geniuses i zadebiutuje w swoim nowym zespole. Przeciwnik? Miało być Heroic, będzie Dignitas. Czyli zwycięstwo obowiązkowe.

MICHU do nowej drużyny dołączył raptem pięć dni temu. Do ostatnich dni przed transferem niejasne pozostawało, do jakiej formacji dołączy polski strzelec. Miłośnicy holenderskich linii lotniczych przewidzieli, że może chodzić o stacjonujące w Belgradzie Evil Geniuses, jednak informacja ta pozostawała w formie płotki, a nie oficjalnego oświadczenia.

Na te długo jednak czekać nie musieliśmy. Kilka dni po plotkach pojawiły się bowiem konkrety ze strony samej organizacji. Szeregi zespołu opuścił związany z nim od dawna Tarik “tarik” Celik i jasne stało się, że kolejnym ogłoszeniem Evil Geniuses będzie zakontraktowanie Michała.

Były reprezentant Virtus.pro był zachwalany przez swoich drużynowych kolegów już po kilku pierwszych dniach wspólnej gry. 

– Witam, Michał! Odbyliśmy z nim tylko kilka dni treningów, ale nie mogę uwierzyć, ile już wniósł do zespołu. Jego etyka pracy, komunikacja i postawa są tym, do czego powinien dążyć każdy profesjonalista. Jestem naprawdę pewny naszej przyszłości pisał Peter “stanislaw” Jarguz, prowadzący w EG.

Efekty tej krótkiej współpracy zobaczymy już dzisiaj. Evil Geniuses rozpocznie bowiem zmagania w FunSpark ULTI, a ich premierowym rywalem po zmianie kadrowej jest szwedzkie Dignitas. Początkowo drużyna naszego rodaka miała zmierzyć się ze zdecydowaniem bardziej wymagającym przeciwnikiem, jednak Heroic ostatecznie zrezygnowało z udziału w turnieju.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 i zostanie rozegrane w formacie BO3. Triumfator tej potyczki zmierzy się wkrótce ze zwycięzcą serii pomiędzy BIG i Extra Salt, która będzie też przystawką przed dzisiejszym daniem głównym.

17:30 – Evil Geniuses vs Dignitas (transmisja)

Fot. Evil Geniuses

Tagi:
Evil Geniuses MICHU
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze