MICHU w końcu wolnym agentem. “Tęsknię za codziennymi treningami”

MICHU w końcu wolnym agentem. “Tęsknię za codziennymi treningami”

23.02.2021, 16:12:03

Michał “MICHU” Müller nie jest już związany kontraktem z amerykańskim Envy. Polski strzelec poinformował w mediach społecznościowych, że stał się wolnym agentem i nie może doczekać się powrotu do rywalizacji. To jak – która polska ekipa skusi się na MICHA?

– Jak wiecie, 11 stycznia, organizacja Envy ogłosiła odejście ze sceny CS:GO, przez co znalazłem się na liście transferowej klubu. Miniony rok był nieco nieudany i niestety nie miałem wielu okazji, aby pokazać mój potencjał. Mimo to próbowałem wszystkiego, aby być najlepszą wersją siebie samego i ciężko harowałem, aby mój zespół osiągał jak najwięcej sukcesów na arenie międzynarodowej. Poprawiłem mój angielski i jestem jeszcze lepiej przygotowany na kolejne wyzwania na międzynarodowej arenie pisał jeszcze miesiąc temu MICHU.

Lista transferowa nie okazała się jednak wyrokiem na karierę. I całe szczęście. Envy przetrzymało polskiego gwiazdora w swoich szeregach przez nieco ponad miesiąc i finalnie ich drogi się rozeszły. Z jednej strony szkoda, że tak późno, w końcu wszystkie polskie składy dobrały się już w zgrane piątki. Z drugiej nie ma co rozpaczać – MICHU jest realnym wzmocnieniem każdej formacji w naszym kraju. Jeżeli komuś zależy na budowie potęgi, nie może tego gościa pominąć. Jednego jesteśmy pewni – Müller na brak zainteresowania narzekać nie będzie.

– Od dziś oficjalnie jestem wolnym zawodnikiem, a mój kontrakt z Envy został rozwiązany. Poszukiwania nowej drużyny trwają w najlepsze, bardzo tęsknie za codziennymi treningami i oficjalnymi meczami. Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać kolejnych szans i okazji, aby w końcu osiągnąć coś, czego do tej pory mi się nie udało napisał dziś na swoim Facebooku MICHU.

Jeden z najlepszych polskich strzelców jest do wzięcia i to nie są żarty. Jako patrioci po cichu liczymy, że zagranicznym formacjom umknie bezrobocie MICHA, jednak jako fani talentu 24-latka zastanawiamy się, czy kolejny wyjazd za granicę nie będzie najzwyczajniej lepszym rozwiązaniem.

Najbliższa przyszłość pokaże, jaki kierunek obierze Michał. Gdzie by nie trafił, zrobi różnicę. O tym jesteśmy przekonani.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze