MICHU, nawrot i Terpiński o kwalifikacjach do cs_summit 6 w Weszło FM

23.06.2020, 10:52:25

Gorzki posmak w ustach polskich kibiców pozostawił pierwszy dzień zamkniętych kwalifikacji do cs_summit 6. Z walką o udział w kolejnym turnieju kwalifikacyjnym do Majora pożegnali się już reprezentanci AVEZ Esport, polski duet ze Sprout, a także nasz biało-czerwony rodzynek zza oceanu, czyli oczywiście Michał „MICHU” Müller. W dzisiejszej audycji „Weszło w esport” Paweł Książek porozmawia właśnie z podopiecznym Envy, kapitanem AVEZ, czyli Piotrem „nawrotem” Nawrockim, a także z dziennikarzem naszego portalu – Krystianem Terpińskim. 

Wczorajsze wojaże polskich zawodników z zamkniętych kwalifikacjach do cs_summit 6 nie miały szczególnego happy endu. Co prawda serce zabiło mocniej, kiedy Actina PACT ograła MAD Lions, jednak późniejsza porażka z FATE sprawiła, że Jacek „minise” Jeziak i jego kompani muszą wygrać jeszcze dwa mecze, z czego pierwszy z nich będzie rozegrany ze szwedzkim fnatic. Nawet w przypadku ewentualnej wygranej z górki na pewno nie będzie, bo później po drugiej stronie będzie ktoś z dwójki c0ntact/Complexity.

Z rywalizacją pożegnał się też między innymi MICHU, który połączy się z nami, żeby opowiedzieć o kulisach spotkań rozegranych przez Envy. Były gracz Virtus.pro, podobnie jak jego kolega z drużyny, Calyx, musiał sobie radzić z pingiem grubo przekraczającym 100, gdyż z uwagi na globalną pandemię nie był w stanie wrócić do Stanów Zjednoczonych.

O swojej nie do końca udanej przygodzie opowie również kapitan AVEZ, Piotr „nawrot” Nawrocki. Prowadzący wicemistrzów Polski wskaże, co było głównym czynnikiem, który przesądził na korzyść c0ntact, a także przedstawi plany swojej drużyny na najbliższe tygodnie.

Postawę polskich ekip, a także kontrowersje wokół meczu pomiędzy MIBR i Chaos przeanalizujemy również wspólnie z dziennikarzem naszej redakcji, Krystianem Terpińskim. Czy rzeczywiście można było wydać pochopny osąd o oszustwach? Czy Brazylijczycy nie gubią się we własnej frustracji? Między innymi na te pytania odpowiemy w trzeciej części audycji.

Premiera audycji została zaplanowana na godzinę 15:30. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Team Envy

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze