MICHU i spółka z przełamaniem oraz naprawdę trudnym wyzwaniem

MICHU i spółka z przełamaniem oraz naprawdę trudnym wyzwaniem

04.06.2021, 12:19:03

No wreszcie – Evil Geniuses z Michałem “MICHEM” Müllerem na pokładzie w końcu dopięło swego i wygrało swój pierwszy mecz po zatrudnieniu Polaka. Co prawda to tylko triumf w pojedynku BO1, a nie pełnoprawnej serii, jednak zastrzyk pozytywnej energii jest zapewne ten sam. Po zwycięstwie nad Spirit nadszedł jednak czas na zdecydowanie trudniejszą przeprawę – dziś EG podejmie Heroic.

To był naprawdę łatwy i przyjemny pojedynek. Evil Geniuses oraz Spirit po veto, w którego końcowym etapie wykreślono Ancient, wylądowali na Overpassie. Od razu warto zauważyć, że to ekipa Polaka postanowiła zbanować debiutującą na wielkich turniejach mapę, zatem trudno spodziewać się w najbliższych dniach meczów EG na tymże terytorium.

A Overpass? To była czysta przyjemnosć. MICHU i spółka najpierw zdominowali atak, w którym osiągnęli aż pięć punktów nadwyżki, a po zmianie stron wciąż zwycięskim krokiem dotarli do zwycięstwa. Ostateczny wynik? 16:9 na korzyść drużyny naszego biało-czerwonego rodzynka. A bohater całej bitwy mógł być tylko jeden – Müller z ratingiem wynoszącym 1.71 wyprzedził wszystkich zawodników na serwerze.

Dziś przed Evil Geniuses zdecydowanie trudniejsza misja. Międzynarodowa mieszanka późnym popołudniem podejmie bowiem drugą ekipę światowego rankingu – Heroic. Duńska ekipa tak naprawdę nie ma słabych punktów w swojej puli map, a fakt, że mecz odbędzie się na dystansie BO3 znacznie obniża szanse EG na triumf.

Harmonogram IEM Summer na dziś:

  • 13:30 – Imperial vs Spirit
  • 13:30 – NIP vs Fnatic
  • 16:45 – Complexity vs FunPlus Phoenix
  • 16:45 – Heroic vs Evil Geniuses
  • 20:00 – Astralis vs Gambit
  • 20:00 – OG vs Virtus.pro

Najciekawsze mecze IEM Summer obejrzycie na oficjalnym kanale ESL Polska w tym miejscu.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Evil Geniuses IEM Summer MICHU
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze