MICHU i spółka z kiepskim wejściem w BLAST Premier Fall. EG już dziś może odpaść z turnieju

MICHU i spółka z kiepskim wejściem w BLAST Premier Fall. EG już dziś może odpaść z turnieju

17.09.2021, 13:52:25

Czasem odnosimy wrażenie, że niestety teksty o występach Evil Geniuses możemy zaczynać zgodnie z wypracowanym parę tygodni schematem. Formacja Michała „MICHA” Müllera poległa w starciu z Astralis i choć Polak był jednym z najlepszych zawodników na serwerze, to nie ma to wielkiego znaczenia w obliczu aktualnej sytuacji EG. 

Do BLAST Premier Fall Evil Geniuses podeszło w specyficznej sytuacji. Do składu nie tylko nie wrócił jeszcze Peter „stanislaw” Jarguz, a dodatkowo przerwę od gry rozpoczął również Vincent „Brehze” Cayonte. Wsparcie w postaci Teodora „SPELLANA” Nikolova oraz Damiana „dapsa” Steele’a ma zagwarantować walkę z najlepszymi o zwycięstwa? To tak jakby wysłać do MMA Izaka na walkę z Pudzianem.

Evil Geniuses i tak ma szczęście, że Astralis nie znajduje się aktualnie w wybitnej formie. Wówczas nawet dobra dyspozycja MICHA mogłaby wszak nie wystarczyć, do zdobycia dwucyfrowego wyniku na obu mapach. Fakty są jednak takie, że o zwycięstwie nikt chyba nawet nie marzył.

A dziś przed Evil Geniuses chyba jeszcze trudniejsze wyzwanie. Porażka Team Liquid z Vitality zepchnęła ich do dolnej drabinki, jednak nikt nie ma złudzeń, że Gabriel „FalleN” Toledo i spółka powinni wygrać zarówno z EG, jak i później z (najpewniej) Astralis.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach BLAST Premier Fall: 

  • 16:30 – Astralis vs. Vitality
  • 19:30 – Team Liquid vs. Evil Geniuses

Mecze w ramach BLAST Premier Fall wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnym kanale ESPORTNOW.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze