MICHU i rallen wracają do gry. Czy tym razem poradzą sobie lepiej?
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

MICHU i rallen wracają do gry. Czy tym razem poradzą sobie lepiej?

26.03.2020, 21:52:28

Po kilku dniach przerwy czas na wznowienie zmagań w ramach inauguracyjnego sezonu FLASHPOINT i kolejne nadzieje w sprawie występu Polaków. Zarówno Michał „MICHU” Müller i Karol „rallen” Rodowicz poznali już swoich rywali, a jako pierwszy zagra były reprezentant Virtus.pro. 

Pierwsza faza grupowa nie do końca ułożyła się tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Envy, w którym występuje MICHU odpadło już po dwóch pojedynkach. Najpierw przegrało z Gen.G, a później z Made in Brazil. Usprawiedliwieniem takiego obrotu spraw może być to, że ekipa Polaka nie zagrała w podstawowym składzie z powodu problemów wizowych moose’a.

Wymówek nie ma c0ntact Gaming, czyli formacja rallena, która jednak nie zagrała tak źle. Najpierw wygrała z Copenhagen Flames, a później po trzymapowym starciu przegrała z HAVU. Z kolei w dolnym drzewku nie miała już żadnych szans z MAD Lions, ulegając 9:16 i 7:16.

Teraz obaj Polacy będą mieli szansę na to, by polepszyć swoją sytuację punktową. W drugiej fazie Envy trafiło do jednej grupy z Cloud9, Copehnagen Flames i HAVU, zaś c0ntact z MAD Lions, Chaos i FunPlus Phoenix.

Pełne zbiory wyglądają tak:

Grupa A: Cloud9, Envy, Copenhagen Flames, HAVU
Grupa B: MAD Lions, Chaos, FunPlus Phoenix, c0ntact
Grupa C: MIBR, Orgless, Dignitas, Gen.G

Jako pierwszego w akcji zobaczymy MICHA, który w piątek o godz. 21:00 podejmie Cloud9, czyli zwycięzców grupy C z pierwszej fazy. Na mecz c0ntact będziemy musieli poczekać do niedzieli – o godz. 22:00 formacja rallena podejmie FunPlus Phoenix.

Najbliższe dni zapowiadają się tak:

Piątek:

  • 18:00 – Copenhagen Flames vs HAVU
  • 21:00 – Cloud9 vs Envy

Sobota:

  • 18:00 – Dignitas vs Gen.G
  • 21:00 – MIBR vs Orgless

Niedziela:

  • 19:00 – MAD Lions vs Chaos
  • 22:00 – FunPlus Phoenix vs c0ntact

Fot. DreamHack / Alex Maxwell