Jak reaguje środowisko na transfer MICHA do Evil Geniuses? – ESPORTÓWKA

16.04.2021, 08:42:57

Czwartek upłynął głównie pod znakiem decyzji Valve na temat dopuszczania niegdyś zbanowanych graczy do majorowego cyklu, a także transferu Michała „MICHA” Müllera do Evil Geniuses. Nic dziwnego, że dzisiejsza ESPORTÓWKA dotyczy głównie właśnie tych dwóch wydarzeń.

Cwane Liquid

Wyobraźcie sobie, że zespół CS:GO Teamu Liquid potrzebuje sstand-ina, a oni po prostu dzwonią do swojej dywizji VALORANT i mówią: „AYOO, PRZYŚLIJCIE MI JAMMPIEGO LUB SCREAMA, POTRZEBUJEMY TYMCZASOWEGO PIĄTEGO” – rozmarzył się DonHaci po ważnej decyzji wydanej przez Valve.

Ale tak – wszystkie drużyny powinny zazdrościć Teamowi Liquid.

Do boju, MICHU

W dniu dzisiejszym oficjalnie dołączam do drużyny Evil Geniuses! Nie ukrywam, że jest to największe wyzwanie w mojej dotychczasowej karierze. Czekałem na ten moment odkąd rozpocząłem profesjonalną grę i zrobię wszystko, żeby nie zmarnować takiej okazji! – krótko i zwięźle potwierdził informacje o transferze sam zainteresowany, publikując przy okazji wspólne zdjęcie z drużyną. I wcale nie musiał pisać. Zrobili to za niego inni.

Podoba mi się przeniesienie MICHA do Evil Geniuses. Mimo wszystko będzie brakować mi tarika. To świetny gość – komentuje zmiany w EG Allan “Rejin” Petersen – aktualnie senior menager w MAD Lions.

I cóż – możemy tylko przyklasnąć, choć dużo bardziej podoba nam się transfer MICHA, niż brakuje nam tarika. POLSKA GUROM!

Witam, Michał! Odbyliśmy z nim tylko kilka dni treningów, ale nie mogę uwierzyć, ile już wniósł do zespołu. Jego etyka pracy, komunikacja i postawa są tym, do czego powinien dążyć każdy profesjonalista. Jestem naprawdę pewny naszej przyszłości – przywitał MICHA z kolei Peter “stanislaw” Jarguz, kolega Polaka z drużyny. I chyba nie można było wymarzyć sobie piękniejszych słów od tak doświadczonego zawodnika na start nowej przygody.

Naszym celem jest, by długofalowo Michał stał się w powszechnej opinii zawodnikiem wymiaru międzynarodowego – mówił w rozmowie z redakcją Cybersport Krzysztof Kubicki z ProPlayers Agency tuż po transferze MICHA do Teamu Envy. Pięknie się to dzisiaj czyta. 

My już kciuków nie czujemy…

Krótka historia bana i unbana

Patryk “Patitek” Fabrowski na ten dzień czekał latami. Aż w końcu się doczekał… mając już kontrakt na reprezentowanie dywizji Valoranta w G2 Esports. 

Podobnie zresztą do Jamppiego, który walczył o zdjęcie blokady na drodze sądowej i kiedy odebrano mu wszelkie marzenia, rzucił CS-a na rzecz Valoranta. Kilka tygodnie później Valve zagrało mu na nosie.

Ten ancymon za to nie do końca zapoznał się chyba z nowymi zasadami…

Nie wracaj KQLY, nie brakuje nam cię.

Duże zmiany w Pasha Gaming School

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zapowiada spore zmiany w jednym z jego projektów – Pasha Gaming School. I prosi o pomoc społeczność.

Tagi:
ESPORTÓWKA Evil Geniuses Jamppi KQLY MICHU pashaBiceps patitek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze