MICHU bliski uzupełnienia składu OG

MICHU bliski uzupełnienia składu OG

24.03.2021, 11:20:43

O ile jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Michał „MICHU” Müller wspólnie z Jakubem „kubenem” Gurczyńskim będzie reprezentować nowy skład MAD Lions, o tyle dziś mamy już pewność, że były zawodnik Envy i Virtus.pro objął inny kierunek. Jak udało się ustalić eweszlo.pl, na ostatniej prostej znajdują się negocjacje transferowe z udziałem Polaka, który w najbliższych dniach powinien oficjalnie uzupełnić skład OG Esports. 

28 lutego znany francuski dziennikarz Guillaume „neL” Canelo z portalu 1PV.fr jako pierwszy poinformował o budowie nowego składu MAD Lions. Wówczas w kręgu zainteresowań hiszpańskiej organizacji wymienieni zostali tacy zawodnicy jak Simon „twist” Eliasson czy Bogdan „xsepower” Chernikov, a także wspomniany już wcześniej MICHU.

Początkowo doniesienia Francuza wydawały się bardzo realistyczne, a spekulacje przyspieszyły w momencie ogłoszenia nowego trenera MAD Lions – Jakuba „kubena” Gurczyńskiego. Wszystkim wydawało się, że były szkoleniowiec Envy i Virtus.pro ponownie sprowadzi pod swoje skrzydła MICHA, jednak tym razem na drodze do ponownej współpracy stanęła najprawdopodobniej lepsza oferta dla 24-latka.

Jak podają źródła redakcji, MICHU powinien w najbliższych dniach zostać zaprezentowany jako piąty zawodnik OG. Europejska formacja na przełomie lutego i marca zdecydowała się na pierwsze roszady w utworzonym ponad rok temu składzie. Miejsce Nathana „NBK-a” Schmitta zajął już Nikolaj „niko” Kristensen, a wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na to, że odprawiony na ławkę Issa „ISSAA” Murad zostanie zastąpiony przez polskiego strzelca.

Co ciekawe, niektóre źródła podają, że MICHU był w kręgu zainteresowań OG już na przełomie 2020 i 2021 roku, kiedy formacja rozważała wymianę NBK-a. Ostatecznie – jak powszechnie wiadomo – do zmian nie doszło, ale słabe występy podczas BLAST Premier Sprig, Intel Extreme Masters Katowice oraz ESL Pro League przelały czarę goryczy i wymusiły roszady kadrowe.

Jeżeli transfer MICHA zostanie dopięty na ostatni guzik, skład OG będzie się prezentować w następujący sposób: 

  • Aleksi „Aleksib” Virolainen
  • Mateusz „mantuu” Wilczewski
  • Valdemar „valde” Vangså
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Michał „MICHU” Müller
  • Casper „ruggah” Due

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze