MICHU graczem Evil Geniuses? Tak donoszą zagraniczni informatorzy

12.04.2021, 14:19:05

Znamy prawdopodobny kierunek transferowy Michała “MICHA” Müllera. Jak dowiedziała się redakcja HLTV.org, Polak może zostać niebawem ogłoszony graczem Evil Geniuses.

MICHU w niedzielny poranek przywitał swoich fanów zdjęciem z samolotu. Internetowi detektywi szybko dostrzegli, że Müller znajdował się nad Amsterdamem. Informację tę zresztą natychmiast potwierdzono. Okazało się jednak, że Holandia na trasie polskiego zawodnika do esportowego zwieńczenia była tylko przystankiem. 

Czekałem na ten moment przez całą karierę. To jedno z najtrudniejszych wyzwań w moim  życiu, trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd – czytaliśmy w mediach społecznościowych Müllera jeszcze w niedzielę.

Równolegle informacje o tym, że gracza z Grudziądza czeka nowa przygoda w CS-owej karierze podali agenci z eMine ProPlayers Agency. – Dziś MICHU zaczyna nowy rozdział kariery. Rozmowy prowadziliśmy z różnymi organizacjami. Jestem pewien, że Michał wybrał najlepszą z opcji i będziecie pozytywnie zaskoczeni napisał Krzysztof Kubicki.

Po serii podejrzeń i spekulacji redakcja HLTV.org dotarła do informacji o prawdopodobnym kierunku MICHA. Jak podają źródła anglojęzycznych dziennikarzy, Polak niebawem założy trykot amerykańskiej organizacji Evil Geniuses. 

Choć nie wiemy jeszcze, kogo zawodnik znad Wisły miałby zastąpić w międzynarodowym składzie, zdaniem Zvonimira „Professeura” Burazina na wylocie znajdować może się Tarik „⁠tarik⁠” Celik.

Oficjalny debiut MICHA w barwach Evil Geniuses zaplanowano prawdopodobnie na okres od 19 do 26 kwietnia. To wówczas odbywać się będą europejskie finały  FunSpark ULTI 2020. Oprócz Evil Geniuses na liście uczestników znajdują się: Virtus.pro, Complexity Gaming, BIG, Heroic, forZe, HAVU Gaming i Extra Salt. W puli nagród ulokowano z kolei 250 tysięcy dolarów.

Informacje o transferze MICHA do Evil Geniuses jest drugim doniesieniem łączącym Polaka z międzynarodową sekcją wysoko notowaną w rankingu. Pod koniec marca Krystian Terpiński z Weszło Esport dotarł bowiem do informacji, według których Polak miałby stać się częścią OG. I choć rozmowy na temat transferu faktycznie się toczyły, po czasie zostały zakończone, a wspomniany skład zasilił Shahar „flameZ” Shushan.

Fot. Team Envy

Tagi:
Evil Geniuses MICHU
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze