MICHU w Belgradzie. Transfer do Evil Geniuses coraz bardziej prawdopodobny – ESPORTÓWKA

15.04.2021, 08:44:01

Wisła All in! Games Kraków doprowadza swojego trenera na skraj załamania, by ostatecznie i tak wygrać mecz. MICHU zdradza miejsce obozu szkoleniowego nowej drużyny, ułatwiając społeczności kibicowskiej łączenie faktów. xntentacion otwarcie mówi o chęci zorganizowania turnieju szachowego w katowickim Spodku. A Zbigniew Pakelza roznosi bit razem z Komilem. Przed Państwem czwartkowa ESPORTÓWKA.

Oszczędzić włosy Loorda!

Jestem super wkurzony na swój zespół. Robią mi to gówno raz za razem. Gry, które powinniśmy zamknąć w dość łatwy sposób, zawsze prowadzą do fałszywego powrotu, aby nagle zespół wziął się do kupy i wygrał ostatnią rundę. Poważnie, stracę wszystkie włosy, trenując Wisłę. PS. wygraliśmy 2:1 – brzmi jak pasta rodem z Twitcha, a to tylko słowa szkoleniowca Wisły All in! Games Kraków po meczu z Anonymo Esports. 

Mariusz “Loord” Cybulski nie oszczędził tańczącej na ostrzu noża ekipy. Ale ostatecznie ze zwycięstwa i utrzymania się w ESEA Premier mógł się cieszyć.

No i Pan Paweł…

G2 Arctic i ŠAIM SE SuppUp srogo żałują, że trafiły do grupy z ultraligowym AGO ROGUE i właściwie polskim Misfits Premier. Bo jak nie rozpaczać nad losem, gdy na dolnej alei przeciwników kręci się Paweł “Woolite” Pruski?

Turniej szachowy w katowickim Spodku?

 

Evil Wyobrażacie sobie turniej szachowy z oprawą rodem z Intel Extreme Masters? Cóż, być może w pewnym momencie wyobraźnia będzie zbędna i wystarczy usiąść na trybunach. Bartosz “xntentacion” Rudecki podczas jednego ze streamów poinformował o planach zorganizowania zawodów szachowych w katowickim Spodku. Wystarczy poczekać aż opadnie pandemiczna mgła.

Jako redakcja wiemy, jak to jest poczuć katowicką energię podczas rozgrywek w Deluxe Ski Jump. I jesteśmy przekonani, że turniej szachowy w Spodku urósłby do rangi jednego z najbardziej wyjątkowych w historii. 

ZBYCHOLUDY

A skoro o szachowej społeczności mowa… Zbigniew Pakleza aka. Pan Zbyszek, Komil, kultowy podkład ze Still D.R.E. i zaskakujące wersy nawinięte przez jednego z popularnych arcymistrzów. O tym nie warto pisać. To trzeba przesłuchać. 

Gdzie jest MICHU?

Michał „MICHU” Müller opublikował w sieci zdjęcie z bootcampu, na który wyleciał przed kilkoma dniami. Okazało się, że Polak trafił do Belgradu. Nadal nie ogłoszono jednak drużyny, jaką zawodnicy znad Wisły ma finalnie reprezentować. 

Mimo to przesądzonym wydaje się transfer biało-czerwonej gwiazdy do Evil Geniuses. Internetowi detektywi porównali już nawet ściany, jakie zauważono za Tarikiem „tarikiem” Celikiem. Oficjalnych informacji powinniśmy spodziewać się niebawem.


              

MICHU graczem Evil Geniuses? Tak donoszą zagraniczni informatorzy

Fot. DreamHack / Alex Maxwell
Tagi:
Evil Geniuses Komil Loord MICHU Woolite xntentacion Zbigniew Pakleza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze