MIBR i jego problemy. Największy fan brazylijskiej sceny w Weszło FM
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

MIBR i jego problemy. Największy fan brazylijskiej sceny w Weszło FM

15.09.2020, 06:42:28

Made in Brazil przynosi nam tak różnorodne wieści, jak brazylijskie telenowele. Postanowiliśmy więc porozmawiać o tym, co dzieje się u FalleNa i spółki. Gościem Weszło FM będzie Tomek Jóźwik, redaktor Cybersport.pl, a jednocześnie największy fan CS:GO z Brazylii. 

Ostatnie miesiące u MIBR-u to tyle historii, że można się pogubić. Z jednej strony kilka afer, w tym ta ostatnia z Ricardo „deadem” Sinigaglią w roli głównej, a z drugiej radykalne decyzje włodarzy organizacji. Finalnie rozstanie się z trenerem, przesunięcie na ławkę TACO i fera, a także rezygnacja FalleNa z gry.  Kto załapałby do wszystko, jeśli nie największy fan brazylijskiej sceny?

Tomek Jóźwik od dawna śledzi to, co dzieje się u legendarnej ekipy z Brazylii. Czy da się przywrócić stare czasy? Czego potrzebuje tamta scena, by znów ujrzeć wygrywających zawodników z tamtego regionu? Co stało się z legendą FalleNa? Jak skończy się ta historia?

Na te i inne pytania nasz gość odpowie w dzisiejszej audycji w Weszło FM, która rozpocznie się o godzinie 15:30. Zapraszamy!

Fot. BLAST / Leo Sang

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze