mhL wraca do głównego skłądu x-kom AGO!

mhL wraca do głównego skłądu x-kom AGO!

12.10.2021, 16:03:20

Zgodnie z przewidywaniami Miłosz “mhL” Knasiak powrócił do głównego składu x-kom AGO. Snajper Jastrzębi ostatni rok spędził na ławce rezerwowych, nie biorąc czynnego udziału w rozgrywkach.

Knasiak niespodziewanie trafił na rezerwę x-kom AGO we wrześniu 2020 roku. Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia gracz sam poprosił zarząd o przerwę. Oficjalnym powodem miało być nadrobienie zaległości maturalnych. Snajper poza wyjściową piątką spędził jednak ponad rok.

Od kilku tygodni przewidywano jednak powrót mhLa. Wszystko za sprawą zmian kadrowych. Kiedy z Gniazda wyfrunęli Michał “snatchie” Rudzki i Karol “rallen” Rodowicz, w kadrze Jastrzębi znów powstało miejsce dla snajpera. A to – mimo że klub zatrudnił dwóch innych zawodników – od dawna zarezerwowane było właśnie dla Knasiaka.

Jest mi niezmiernie miło powrócić do aktywnego rosteru i cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Jestem gotowy do gry na najwyższym poziomie i zamierzam grać lepiej niż przed przerwą przyznał mhL w oficjalnym oświadczeniu.

Cieszymy się z powrotu Miłosza do aktywnego składu. Wierzymy, że jego głód gry i rywalizacji szybko pozwoli mu wejść na najwyższy poziom, a zyska na tym cała drużyna – komentuje wielki powrót, menadżer Arek „Maden” Madeński.

Powrót mhLa do głównego składu x-kom AGO zbiegł się w czasie z zakontraktowaniem Denisa „⁠Grashoga⁠” Hristova i Szymona “kRaSnaLa” Mrozek. Jastrzębie nie zrezygnowały więc z prowadzenia sześcioosobowej kadry.

Skład x-kom AGO:

  • MIŁOSZ „MHL” KNASIAK
  • DAMIAN „FURLAN” KISŁOWSKI
  • MACIEJ „F1KU” MIKLAS
  • ERYK „LEMAN” KOCĘBA
  • SZYMON „KRASNAL” MROZEK
  • DENIS „GRASHOG” HRISTOV
  • MIKOŁAJ „MINIROX” MICHAŁKÓW – TRENER

Oficjalnie: Grashog graczem x-kom AGO

Debiut mhLa po powrocie do gry nastąpi już dzisiaj o 20:00. x-kom AGO zmierzy się ze Sprout w finałach ESEA Premier.

Fot. Kinguin / Jeremi Śpiewak
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze