mhL wraca do gry. x-kom AGO szuka mu nowej drużyny

mhL wraca do gry. x-kom AGO szuka mu nowej drużyny

22.04.2021, 14:24:48

Miłosz “mhL” Knasiak jest gotowy, aby powrócić do rywalizacji na profesjonalnej scenie Counter-Strike: Global Offensive. W związku z tym x-kom AGO rozpoczęło aktywne poszukiwania nowej drużyny dla młodego snajpera.

Knasiak częścią warszawskiej organizacji jest od lipca 2019 roku. Uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych snajperów w Polsce. Pomógł zresztą x-kom AGO osiągnąć mistrzostwo Polski czy awans do ESL Pro League. Mimo to dwa razy siadał na ławce rezerwowych. Ostatni raz od głównego składu odsunął się we wrześniu ubiegłego roku. Głównym powodem miały być przygotowania do matury. Jego nieaktywność w szeregach Jastrzębi trwała do dziś.

2020 rok sam w sobie był mocno przeładowany, a kiedy doszedł do tego powrót do szkoły i to w klasie maturalnej, pojawiło się zmęczenie. Kiedy mam problemy z jedną sferą swojego życia, to drugą ciężko mi ogarnąć w stu procentach. Przez to nie staram się tak, jakbym sam tego chciałmówił wówczas w wywiadzie z Krystianem Terpińskim na łamach Weszło Esport.

Nie nastawiam się na powrót w konkretnym terminie. Nie wykluczam, że będę siedział na ławce aż do matury, wszystko zależy od rozwoju sytuacji – dodał.

mhL: Nie wykluczam, że aż do matury będę siedział na ławce

Dziś mhL oficjalnie zgłosił gotowość do powrotu. Dziewiętnastolatek nie wróci jednak do głównego składu Jastrzębi. W tym rolę snajpera nadal pełnić będzie Michał “snatchie” Rudzki. Włodarze x-kom AGO poinformowali więc o tym, że rozpoczynają dla swego podopiecznego nowego zespołu. Nie chcą by ten marnował swój potencjał na rezerwie. 

Organizacja x-kom AGO kieruje się „zasadą 6 miesięcy”, oznacza to, że każdy nasz aktywny skład ma gwarancję stabilności w tym cyklu. Zawodnicy dzięki temu są pewni swojej pozycji w drużynie i mogą skupić się w całości na treningu i rywalizacji. Po tym okresie przychodzi czas na podsumowaniepoinformowali przedstawiciele organizacji.

Miłosz w ostatnich dniach zgłosił się do nas i zadeklarował chęć powrotu do gry. Z uwagi na to, że do końca naszego okresu pozostało ponad 2 miesiące, nie chcemy podejmować kroków prowadzących do potencjalnych rotacji w zespole. Nie możemy pozwolić jednak na to, aby mhL, będąc gotów, spędził ten czas na ławce, dlatego poszukujemy dla naszego 19-letniego snajpera drużyny, w której mógłby rozwinąć swoje skrzydła po maturalnej przerwie – czytamy dalej.

Od momentu odsunięcia się na ławkę rezerwowych mhL występował w oficjalnych meczach sporadycznie. Podczas przeróżnych kwalifikacji tworzył choćby kultowy nad Wisłą miks – StylDunów.

Fot. x-kom AGO
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze