mhL > NiKo – ESPORTÓWKA

23.04.2021, 09:33:34

Nierówny jest to pojedynek na argumenty, ale w sumie nikt z nas nie obiecał Bośniakowi, że będzie łatwo. Dlaczego mhL jest lepszy od NiKo i powinien przejść do G2? Jak MICHU tłumaczy porażkę z BIG? Czy mantuu jest Polakiem (ostateczne rozstrzygnięcie)? Zapraszamy na przegląd internetu w ESPORTÓWCE. 

MICHU o porażce przeciwko BIG

Wczorajszego wieczoru MICHU i jego nowi koledzy z Evil Geniuses pożegnali się z rywalizacją w ramach FunSpark ULTI 2020. Polak w swoich social mediach wytłumaczył przegraną z BIG w następujący sposób:

To by było na tyle w turnieju FunSpark ULTI 2020. O meczu z dignitas nie ma co mówić, bo to nie był najlepszy start. Dzisiaj jednak zaczęliśmy dużo lepiej, jednak w CT na D2, ja jako osoba rotująca podejmowałem złe i niepewne decyzje, co przekładało się na złe ustawienie na mapie, złe dobieranie zagrań, a w konsekwencji niepotrzebne rotacje. Na nuke czułem się totalnie zagubiony i miałem wrażenie, że gram w CSa pierwszy raz w życiu. Wiem, że przegrywa drużyna, ale w dniu dzisiejszym.. Była w tym moja ogromna zasługa. All good, wiem, na co mnie stać i każdego dnia sobie to udowadniam podczas treningów. Dziś nauczyłem się kilku nowych rzeczy, teraz przynajmniej wiem.. jak nie grać w kolejnych meczach – napisał Polak.
mantuu będzie mieć polską flagę na hltv.org
Mateusz „mantuu” Wilczewski jakiś czas temu zadeklarował, że to testy DNA zdecydują o tym, jaką flagę będzie reprezentować na hltv.org i podczas oficjalnych spotkań. Wyniki są jednoznaczne. POLAK RODAK.

LPU Nervariena

Bluza z kolekcji Chocolate by EXCEL i skarpetki prosto z najnowszego dropu domu mody Pablo Sabre. Mało kto w polskim esporcie umie się ubrać tak świeżo jak Nervarien.

mhL > NiKo

Po prostu. Tak jak w opisie. Warto zapamiętać.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze