Merch Czekolada, Gortat jasnowidz, a kNgV- pozdrawia środkowym palcem – ESPORTÓWKA

05.12.2020, 00:17:26

Najpierw doczekaliśmy się Czekolada w LEC, a teraz dodatkowo możemy otrzymać dedykowany jemu merch. Na Bestii wygląda najlepiej, ale wam pewnie też trafi do gustu. Trafi, dokładnie tak, jak Marcin Gortat rezultat wczorajszego meczu HONORIS. Był wróżbita Maciej, jest wróżbita Marcin. Co jeszcze słychać w dzisiejszej ESPORTÓWCE?

Ubierz się jak Czekolad

Bo przejście Bestii z Barczewa do EXCEL Esports trzeba jakoś uczcić, prawda? Zarząd organizacji ogłosił, że jeśli poniższy wpis uzyska trzy tysiące polubień, wypuszczona zostanie specjalna edycja ubrań Czekolad x EXCEL. Z drugiej ręki będą pewnie chodzić za grube miliony, więc przestańcie się obijać i kliknijcie tego lajka, co wam szkodzi.

Wróżbita Marcin

Co tu dużo mówić. Marcin Gortat – człowiek orkiestra. Wyrzuci śmieci do kosza na dworze przez okno, pogada z esportowymi kibicami na klubowym Discordzie Wisły All in! Games Kraków, a do tego wywróży z fusów wynik ćwierćfinału Polskiej Ligi Esportowej. Bo na HONORIS w ekscperckim gronie nie stawiał nikt. Może czas na zmianę warty i powiew świeżości przy stole analityków? Trzeba tylko zamontować kamerę na jakimś wysięgniku, że objąć całego Marcina.

 

Środkowym palcem pozdrawiam hejterów

Ostatnio apEX, teraz kNgV-. Pozdrowienia reprezentantów przeciwnych drużyn wymownym gestem wystawienia środkowego palca stają się coraz popularniejsze. Nie jesteśmy fanami tej mody, ale trzeba przyznać – kibiców to rozgrzewa. Wolelibyśmy jednak oglądać popisy Brazylijczyka ze snajperką, niż snajpienie na transmisjach ze spotkań. No ale charakteru się nie zmieni.

Mamo, nie rób przypału przy kumplach…

Taka myśl przeszła pewnie przez głowę Koby’ego „kobruha” Higgsa, gdy podczas transmisji z DreamHacka Masters Winter odwiedziła go jego mama. Ta od razu zmartwiła się o syna i postanowiła zawiesić na jego szyi talizman szczęścia. Pech chciał, że całość została pokazana na głównej transmisji. Pani Higgsowa jest teraz najpopularniejszą esportową mamą w całej Ameryce.

iBUYPOWER znów na jednym serwerze

Jednak po przeciwnych stronach barykady. I w zupełnie innej grze. To chyba tylko pieczęć pod tym jak cholerną szkodę wyrządziła im kara Valve. Kto wie – być może teraz oglądalibyśmy ich z najważniejszymi pucharami za turnieje CS:GO? Tego się już jednak nie dowiemy. Cała piątka ma się bardzo dobrze, wszak walczyła o udział w półfinale największej VALORANTOWEJ imprezy. W CS-ie – poza nitr0 – tego nie doświadczą.

Fot. EXCEL

Tagi:
Czekolad karrigan kNg Marcin Gortat
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze