Jak wygląda mapa krajowego Twitcha? akaNemsko oficjalnie polską streamerką – ESPORTÓWKA

Jak wygląda mapa krajowego Twitcha? akaNemsko oficjalnie polską streamerką – ESPORTÓWKA

07.04.2021, 08:32:25

Uniwersum szachowe znów przecina się na płaszczyźnie, której nikt nie podejrzewał, a mapa polskiego Twitcha wycieka do Internetu. Poza tym ESL publikuje dokument o Hobbicie, fer opowiada o swoich najlepszych i najgorszych kompanach z drużyn, a Gambit Esports pozwala wejść za meczowe kulisy. Panie i panowie, ESPORTÓWKA nadchodzi.

Pan Bartosh…

Andrea Botez, wykrywacz kłamstw, oprawa niczym z Hollywood i największy chad w mieście podczas jednego krótkiego fragmentu transmisji? Nie zasłużyliśmy na szachowe uniwersum, a przede wszystkim na Pana Bartosha, oj nie…

Mapa polskiego Twitcha

Jak wygląda mapa polskiego Twitcha, uwzględniając grupowanie twórców na podstawie obecności użytkowników na czacie? Jak to mówią, niedaleko pada akanemsko od Polsatu Games.

Tylko Nemo nie wie, czy cieszyć się z tego, że oficjalnie została polską streamerką, czy może smucić…

Złodziej grasuje na Steamie

Cieszyć na pewno nie będzie się Kacper “darko” Ściera z MAD DOG’S PACT, któremu pod osłoną nocy skradziono konto na Steamie. Zabezpieczajcie swoje profile i nie jarajcie się zbyt mocno, gdy pewien profesjonalny gracz doda was do znajomych.

Dokument o Hobbicie

Wszyscy kochamy filmy dokumentalne o graczach Counter-Strike’a. Wszyscy kochamy też Hobbita, bo trudno o znalezienie bardziej sympatycznego zawodnika. Co więc powiecie na przygotowany przez ESL dokument o esportowcu z Kazachstanu?

Abay „Hobbit” Khassenov to jedno z najbardziej znanych nazwisk CSGO z regionu WNP. Przyjrzyjmy się, jak zdobył popularność i co dokładnie czyni go tak niezwykłym graczem! – zapowiada ESL i zaprasza do oglądania:

fer o kolegach z drużyny

Jeśli zastanawiacie się, kto z byłych lub aktualnych kompanów fera najbardziej denerwował się po porażkach lub ma najgorsze wyczucie mody,to materiał właśnie dla Was. A przy okazji możecie dostrzec niespokojne nogi w tle.

Podsłuchajmy Gambit

Brakuje wam zapisów głosowych z najważniejszych turniejów na świecie? Gambit Esports wychodzi Wam naprzeciw, udostępniając zapis rozmów graczy z meczu przeciwko Virtus.pro podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Bierzcie i słuchajcie tego wszyscy.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze