Mandzio grozi Silv4nowi, Cyberpunk znika z PlayStation Store, odnaleziono brata mantuu – ESPORTÓWKA

18.12.2020, 08:59:31

Poranki bywają bolesne. Zwłaszcza te między piątkiem a czwartkiem. Dla niektórych poranek może być jednak w niedalekim czasie bardziej bolesny niż dla innych. Na Twitterze ciężkie działa w stronę Mikołaja „Silv4na” Sinackiego wytoczył Mandzio, który zarzuca komentatorowi Polsat Games kradzież tożsamości. Nieprzyjemna pobudka jest też niestety u CD Projekt Red, gdyż Sony z uwagi na sytuację refundową wycofał Cyberpunka 2077 z internetowego sklepu PS Store. Na koniec? Bracia Wilczewscy, jak my ich… – Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ!

Między wójtem a plebanem stara wojna wiecznie trwa…

Nowy konflikt w polskim internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W ramach podążania za obecnym trendem, który jest przedstawiony w takim oto schemacie: YouTuber pojawia się na Twitterze i pisze o dupie marynie, na platformie dyskusyjnej pojawił się znany Minecrafciarz Mandzio. Pewnie nie zwrócilibyśmy na to nawet uwagi, gdyby nie fakt, że przyjemniaczek zaczął grozić Silv4nowi. Zobaczcie zresztą sami.

I wiesz co Mandzio? Polecamy raczej grać w swojej lidze. Ewidentnie palisz się do bitki, bo pewnie udało ci się ostatnio zatłuc Ewrona w Among Us, ale do pierwszego polskiego husarza polecamy nie podskakiwać. Pozostań przy hejtowaniu nowego Team X i pisaniu o jakimś Kamerzyście, bo będzie to dla ciebie po prostu bezpieczniejszy wariant.

misutaa w pięknym stylu dzieli życie reprezentanta najlepszej drużyny globu z nauką 

Menadżer dywizji CS:GO w Team Vitality pochwalił się na Twitterze wymownym zdjęciem z biura francuskiego kolektywu. Kévin „misutaaa” Rabier może mówić z jednej strony o naprawdę napiętym grafiku, a z drugiej o wielkim wsparciu ze strony kolegów z zespołu. W końcu nie każdy upychałby trening centralnie między Angola i Historię. Brawo!

Bracia Wilczewscy, jak my ich… kochamy 

Przydałby się taki drugi mantuu. Może klona zamiast w #DreamOG zobaczylibyśmy w jakimś polskim dreamteamie…

Fot. https://www.facebook.com/mantuucs

Cyberpunk poza PS Store

Niby każdy wiedział, że aktualny stan gierki nie jest jakiś turbo rewelacyjny, ale chyba nikt nie spodziewał się aż tak zdecydowanego rozwiązania po stronie Sony. Cyberpunka 2077 na konsole PlayStation 4 w wersji cyfrowej już nie kupicie, a japońska firma masowo refunduje kopie gry od CD Projekt.

Tagi:
Cyberpunk ESPORTÓWKA Mandzio mantuu misutaa Silv4n
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze