“Mamy nadzieję, że będziecie dziś z nami” – Anonymo z ostatnim przesłaniem przed meczem

18.05.2021, 16:35:26

Niespełna pięć godzin dzieli nas od powtórki, która zgromadzi więcej widzów niż kolejna emisja “Kevina” w Polsacie. Będzie to wydarzenie pamiętne i kto wie, czy nie przełomowe dla całego esportowego świata. Co przed samym spotkaniem mówi organizacja i sami zawodnicy?

Anonymo liczy na wasze wsparcie

– Dnia 18 maja o godzinie 21:00 naszego czasu powtórzymy trzecią mapę meczu Anonymo Esports kontra NIP, który miał miejsce 14 maja rozpoczyna swoje oświadczenie Anonymo.

– Chcielibyśmy podziękować wszystkim za ogromne wsparcie dla naszych graczy i całej organizacji w ostatnich dniach. Zrobimy wszystko, aby zwyciężyć i udowodnić, że sprawiedliwie i uczciwie zapracowaliśmy na wasze wsparcie i zwycięstwo nad NIP – czytamy.

– Było wiele rzeczy wyjętych z kontekstu i wypowiedzianych za kulisami, ale teraz musimy zostawić to wszystko za sobą i skupić się na kolejnych wyzwaniach, które są przed nami. Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie dziś wieczorem z nami. Nie kibicując przeciwko NIP, ale wspierając nas i całą społeczność, która domaga się finału tej historii. Dziękujemy – kończy zarząd.

Wiemy więc, że Anonymo do dzisiejszego meczu przystąpi, co nie było przecież tak oczywiste. Nawet bardziej niż możecie sobie wyobrażać. A o kulisach przemyśleń w drużynowym obozie w emocjonalnym wpisie wspomniał Paweł “innocent” Mocek.

innocent ma pretensje do Valve

– Zdecydowaliśmy się zagrać i zakończyć to wszystko ostatnią mapą. Czy powtórka jest sprawiedliwa? Nie. Czy rozpoczynanie meczu z problemami było dla nich sprawiedliwe? Nie. Czy to wina nasza lub NIP? Nie. Zaprzestańmy z nienawiścią do graczy i skupmy się na rywalizacji. Myśleliśmy nad wycofaniem się z turnieju, ale nie wiemy, jak zareagowałoby Valve – czytamy we wpisie Mocka.

I nawet nam w tym całym gąszczu informacji przechodziła przez głowę myśl, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wycofanie się z turnieju. Bo przyzwalanie na tak niesprawiedliwe rozstrzygnięcia nie rozwiąże problemu. Wiedzieliśmy też jednak, że Flashpoint 3 to jeden z turniejów kwalifikacyjnych do Majora. A tu karty rozdaje już Valve. 

Kto wie, co zrobiliby deweloperzy naszej ukochanej strzelanki. Szansa na to, że nawet nie ziewnęliby na całą sprawę jest równie wielka, jak na to, że polscy zawodnicy zostaliby wykluczeni z udziału w Majorach. A to już ryzyko, którego nie można podejmować.

– Nie możemy wiedzieć, jak zareagowałoby Valve, ponieważ oni mają kompletnie wyje*ane na tak ważne sprawy. Mój mózg nie pojmuje tego, jakim cudem Valve nie zajęło w tej sprawie żadnego stanowiska. Może kiedyś to się zmieni, jednak ja w to wątpię – zakończył innocent.

Dziś na serwer wyjdą więc nie tylko zawodnicy. Wraz z nimi pojawią się buzujące emocje. Dlatego cała polska scena potrzebuje dziś Anonymo, tak jak Anonymo potrzebuje dziś całej polskiej sceny.

Mecz rozpocznie się punktualnie o 21:00. Transmisję z pojedynku na Mirage’u znajdziecie na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w tym miejscu.

Więcej o całej sprawie dowiecie się z poniższych artykułów:

Fot. Archiwum najlepszych polskich kolarzy

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Znaffca
Znaffca
1 dzień temu

Jebać fejszity! Bojkotujcie to kurewstwo! Jak oni nie potrafili zorganizować dobrego serwera na takim turnieju to zastanówcie się na jakich serwerach Wy gracie! Serwery fejszita poza tickiem 128 są dużo gorsze nawet od tych matchmakingowych.