Maltańskie szaleństwo. HONORIS i x-kom AGO przetrą szlak reszcie Polaków

Maltańskie szaleństwo. HONORIS i x-kom AGO przetrą szlak reszcie Polaków

16.08.2021, 10:01:37

Pięć zespołów z Polski zameldowało się na linii startu pierwszej odsłony Malta Vibes Knockout Series. Do walki o pierwsze wygrane staną dziś reprezentanci x-kom AGO i HONORIS.

Międzynarodowy miszmasz spotka się w ramach pierwszego etapu Malta Vibes Knockout Series. W gronie czterdziestu zespołów z różnych stron świata nie zabrakło formacji rodem z Polski. Do udziału w zawodach organizatorzy zaprosili x-kom AGO, HONORIS, MAD DOG’S PACT, Izako Boars oraz Illuminar Gaming. 

Żeby tego było mało w dalszym etapie turnieju zobaczymy ponadto Pawła “dychę” Dychę i Olka “hadesa” Miśkiewicza spod szyldu ENCE. Formacja biało-czerwonych została bowiem wyróżniona wyższym rozstawieniem w drabince.

Podczas poniedziałkowych zmagań w grze zobaczymy jednak wyłącznie dwie sekcje znad Wisły: HONORIS oraz x-kom AGO.

Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego staną naprzeciw norweskiej sekcji spod szyldu 777 Esports. Biało-czerwoni udowodnili w weekend, że zmiany kadrowe zdecydowanie ich uskrzydliły. Wygrana polskich kwalifikacji do V4 Future Sports Festival jest dobrym prognostykiem przed wojażami międzynarodowymi. 

Efekty cyrku z brakiem rozstawień? PACT i Wisła już poza kwalifikacjami do V4

Ekipie 777 daleko jednak do graczy z pierwszej łapanki. Obecność w czołowej pięćdziesiątce świata mówi sama za siebie. Nie zmienia to faktu, że na drodze do potwierdzenia swoich ambicji HONORIS musi podobne mecze wygrywać.

Jastrzębie z warszawskiego Gniazda na serwerze spotkają się z kolei z SJ. Jedyna formacja, która reprezentuje Polskę w TOP 30 powinna konfrontacje z Finami traktować niczym zwykłą formalność. I to nie tylko ze względu na różnicę ponad 150 miejsce w globalnej klasyfikacji.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Polaków w Malta Vibes Knockout Stage:

  • 10:00 – HONORS vs. 777 Esports – BO3
  • 13:00 – x-kom AGO vs. SJ – BO3

Wszystkie spotkania rozgrywane są w drabince pojedynczej eliminacji. Z uwagi na to jedna nawet porażka wiąże się z automatycznym wyautowaniem z turnieju.

Transmisja z rozgrywek w języku polskim dostępna będzie w Tarczyński Studio.

 Fot. HONORIS
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze