Major w telewizji i na kanale Izaka. Fantasyexpo łączy siły z FRENZY

Major w telewizji i na kanale Izaka. Fantasyexpo łączy siły z FRENZY

12.10.2021, 12:16:03

Fantasyexpo połączyło siły z FRENZY. Dzięki temu polska transmisja z PGL Majora w Sztokholmie transmitowana będzie zarówno na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, jak i w telewizji Polsat Games.

Współpraca dwóch agencji gamingowych sprawiła, że najważniejsze rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive na świecie zrealizowane zostaną z profesjonalnego studia telewizyjnego S500 w Warszawie. Partnerstwo Fantasyexpo i FRENZY doprowadziło również do tego, że polska transmisja z Majora dostępna będzie zarówno na Twitchu Piotra “Izaka” Skowyrskiego, jak i na antenie telewizji.

– Powrót najlepszych drużyn świata na Majora po dwóch latach przerwy to bezsprzecznie symboliczna chwila. Cieszymy się więc, że jako FRENZY możemy współtworzyć tę historię i dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo wyprodukować polską transmisję – mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY. – Rozgrywki o tak wielkim prestiżu zasługują na najwyższe standardy realizacji. Dołożymy więc wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom esportowych kibiców. Widzom już dziś możemy zagwarantować, że Majora śledzić będą mogli nie tylko na kanale najpopularniejszego komentatora w kraju – Izaka, ale także w telewizji Polsat Games – kończy.

– PGL Major Stockholm 2021 to wydarzenie, które obrosło legendą jeszcze przed startem. Złożyło się na to kilka czynników – jest to pierwszy Major od dwóch lat, który nie tylko przywróci publikę na trybuny, ale również oferuje historycznie dużą pulę nagród – dwa miliony dolarów. W turnieju mamy także polskie akcenty, których poczynania będzie chciało śledzić wielu fanów, a to wymaga nietuzinkowego podejścia. Dlatego cieszę się na współpracę z FRENZY, bo wiem że nasze zespoły odpowiedzialne za transmisję dołożą wszelkich starań aby spełnić oczekiwania społeczności. Ponadto mogę dodać mały spoiler – dzięki naszemu doświadczeniu osoby Głuche także będą mogły się cieszyć pełnią widowiska w trakcie dwóch ostatnich dni finałowych! – mówi Bartosz Wilczek, Head of Esports Fantasyexpo.

Znamy wszystkich uczestników Majora. Kto pojawi się w Sztokholmie?

PGL Major 2021 odbywać się będzie od 26 października do 7 listopada w Sztokholmie. Najlepsze drużyny globu zjadą do Avicii Areny, którą organizatorzy postanowili wypełnić kibicami. Mistrzostwa Świata w Counter-Strike: Global Offensive symbolicznie przywrócą więc gwar trybun na turnieje LAN-owe. 

Zawody w Szwecji będą pierwszym Majorem od dwóch lat. Poprzednia edycja prestiżowych rozgrywek została odwołana z uwagi na pandemię koronawirusa. Aby podnieść status powracającego turnieju organizatorzy postanowili zagwarantować uczestnikom historycznie dużą pulę nagród 2 milionów dolarów.

O mistrzowski tytuł Majora powalczy trzech Polaków. Paweł “Dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz zagrają w Szwecji w barwach ENCE. Michał “MICHU” Müller na miejscu będzie natomiast bronić sztandaru Evil Geniuses.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze