Major nabiera rumieńców. Dziś startuje Faza Nowych Legend

Major nabiera rumieńców. Dziś startuje Faza Nowych Legend

30.10.2021, 09:31:44

Dopiero co świętowaliśmy z okazji pierwszego dnia PGL Majora w Sztokholmie, a tu już rozpoczyna się jego druga faza. Po czterech dniach wyczerpujących zmagań z turniejem pożegnało się ośmiu pretendentów do tytułu. Dziś zamiast ich do stawki wkroczą najlepsi, a wraz z ich angażem rozpocznie się faza Nowych Legend.

Los nie oszczędził ENCE

Paweł “Dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz w swoim pierwszym pojedynku drugiego etapu PGL Majora trafili tak źle, jak to tylko możliwe. Polski duet z ENCE już dziś będzie bowiem musiał przeciwstawić się reprezentantom Gambit Esports. A w tej drużynie talent aż kipi.

Nie przekreślamy międzynarodowej mieszanki spod szyldu z ENCE, ba, ich szanse oceniamy na wyjątkowo wysokie. Ekipa Dychy i hadesa w poprzednim etapie pokazała się bowiem ze świetnej strony. Dziś liczymy przede wszystkim na dobre widowisko.

MICHU i spółka bez szans? Niby tak, ale nie do końca

Przeglądacie media społecznościowe, a tam wszędzie Pick’emy na kolejną fazę. Wszystkie zgodne w jednej kategorii – Evil Geniuses zaliczy bolesne 0-3. Taka zgodność zapowiada jedno – to może się nie udać. Fakt jest taki – EG niewielu rywali bierze na poważnie. A to tylko działa na ich korzyść. Wygrać jedno BO1 i pokrzyżować ambitne plany zdobycia “Diamentowej odznaki” milionów graczy? To może wydarzyć się jeszcze dziś podczas meczu z FaZe Clanem.

Harmonogram pierwszego dnia Fazy Nowych Legend na PGL Majorze:

  • 11:00 – Evil Geniuses vs FaZe Clan
  • 11:00 – G2 Esports vs Copenhagen Flames
  • 12:15 – Liquid vs Entropiq
  • 12:15 – Gambit vs ENCE
  • 13:30 – Natus Vincere vs Heroic
  • 13:30 – Vitality vs Virtus.pro
  • 14:45 – FURIA vs Astralis
  • 14:45 – NIP vs MOUZ
  • 16:00-21:00 – druga runda

Fantasyexpo połączyło siły z FRENZY. Dzięki temu polska transmisja z PGL Majora w Sztokholmie transmitowana będzie zarówno na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, jak i w telewizji Polsat Games.

Fantasyexpo połączyło siły z FRENZY. Dzięki temu polska transmisja z PGL Majora w Sztokholmie transmitowana będzie zarówno na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, jak i w telewizji Polsat Games.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze