MAD Lions wypełnia lukę po innocencie i AcilioNie

21.10.2020, 11:22:43

Potwierdziły się plotki związane z tym, kto zastąpi m.in. Pawła “innocenta” Mocka w MAD Lions. Zgodnie z zakulisowymi informacjami padło na duński duet ściągnięty z x6tence.

O tym, że kadrę MAD Lions zasilą właśnie Ismail „refrezh” Ali i Rasmus „HooXi” Nielsen, za kotarą oficjalnych komunikatów mówiło się od tygodni. Informacje były to zresztą całkiem wiarygodne. Szpiegowskie wici rozpuścił w końcu sam Jarek Lewis. A on myli się rzadko.

Tym razem dziennikarz DBLTAP znów trafił w dziesiątkę. Włodarze MAD Lions oficjalnie potwierdzili bowiem zakontraktowanie refrezha i Hooxiego. Duński duet ściągnięty został z x6tence. W hiszpańskiej organizacji zawodnicy spędzili ponad trzy miesiące po tym, gdy trafili do niej na mocy drużynowego transferu z Copenhagen Flames.

Okres w x6tence nie był dla Aliego i Nielsena wyjątkowo owocny. Formacja triumfowała co prawda w dwóch przystankach hiszpańskiego One Tap League, ale nie była w stanie przebić się na wyższy poziom rozgrywkowy.  W MAD Lions gracze wreszcie będą mogli rywalizować natomiast z czołówką.

Skład MAD Lions:

  • Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Ismail „⁠refrezh⁠” Ali
  • Rasmus „⁠HooXi⁠” Nielsen
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu (trener)
  • Paweł „⁠innocent⁠” Mocek (rezerwa)

Lwy szukały usprawnienia kadry po tym, gdy na ławkę przesunęły innocenta, a także sprzedały  Asgera „⁠AcilioN⁠a” Larsena do Copenhagen Flames. Drużyna zdecydowała się na oddalenie Polaka ze względu na komunikacyjne utrudnienia. Niemal w pełni duński skład musiał porozumiewać się bowiem w języku angielskim. 

Wiem, że mimo dobrej znajomości języka angielskiego, reszta zawodników była trochę ograniczona i na pewno potrzebowała więcej czasu na przestawienie, żeby czuć się komfortowo. Skład przejdzie zmiany i to nie w kierunku międzynarodowym, więc najzwyczajniej w świecie nie ma tam miejsca dla kogoś kto nie rozumie duńskiego – pisał tuż po zmianie Mocek.

***

Pierwszym sprawdzianem odświeżonego składu MAD Lions będzie turniej Elisa Invitational 2 – oficjalne kwalifikacje do BLAST Premier Fall 2020 Showdown. Na liście wyzwań formacji znajdują się ponadto drugi sezon FLASHPOINT oraz IEM Beijing-Haidan. 

Fot. DreamHack / Adela Sznajder
Tagi:
HooXi⁠ MAD Liosn refrezh⁠ x6tence
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze