MAD Lions na dobrej drodze po awans do drugiego etapu MSI

10.05.2021, 12:50:21

Dwie drużyny zameldowały się już w drugiej fazie Mid-Season Invitational. Już dziś przekonamy się, czy sztuka ta uda się choćby MAD Lions, a więc reprezentantom Europy.

Z uwagi na nieobecność mistrzów Wietnamu z GAM Esports sytuacja w Grupie A nieco się skomplikowała. O awans do drugiego etapu z problematycznego koszyka walczyły trzy zespoły, co zmusiło organizatorów do modyfikacji formatu. Ostatecznie promocję uzyskali reprezentanci Royal Never Give Up oraz Pentanet.gg. Z turniejem pożegnało się z kolei Unicorns of Love.

Żadnym zaskoczeniem nie był przy tym bezbłędny rajd przedstawicieli Chin. Royal Never Give Up wygrało osiem z ośmiu spotkań, pokazując jak międzynarodowe rozgrywki powinni inaugurować faworyci. Sporą niespodzianką okazał się jednak awans Pentanet.gg – pierwszej ekipy z Australii, która opuściła na MSI fazę grupową.

Sukces ten nastąpił zresztą po bardzo niefortunnym okresie, w którym zamknięto rozgrywki OPL, a wiele lokalnych talentów wyruszyło na podbój ligi północnoamerykańskiej.

Możesz ogołocić nasz region z ligi, zabrać najlepszych graczy i zdusić nadzieję na zarobienie na utrzymywanie się z League of Legends, ale nie uda ci się odebrać naszej dumy i wartości. PO RAZ PIERWSZY W HISTORII REGIONU PRZEKRACZAMY ETAP GRUP! OCEANIA NIE ZOSTAŁA WYCISZONA pisali tuż po awansie przedstawiciele Pentanet.gg.

Dziś nadszedł czas rozstrzygnięć w Grupie B, a więc zbiorze z MAD Lions, PSG Talon, paiN Gaming oraz İstanbul Wildcats. Na dobrej drodze do awansu są Wściekłe Lwy z Europy, które nie przegrały jeszcze żadnego meczu, mogąc pochwalić się bilansem 3:0. W kiepskiej sytuacji znajdują się natomiast reprezentanci Turcji. Żbiki ze Stambułu nie zanotowały jeszcze nawet jednego triumfu. 

Co ciekawe, to właśnie potyczką lidera zestawienia z drużyną zamykającą klasyfikacje rozpocznie się kolejny dzień zmagań na Islandii.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek MSI:

  • 15:00 – MAD Lions vs. İstanbul Wildcats
  • 16:00 – PSG Talon vs. paiN Gaming
  • 17:00 – İstanbul Wildcats vs. PSG Talon
  • 18:00 – paiN Gaming vs. MAD Lions
  • 19:00 – paiN Gaming vs. İstanbul Wildcats
  • 20:00 – PSG Talon vs. MAD Lions

Wszystkie spotkania w ramach MSI wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
MAD Lions Mid-Season Invitational 2021 MSI Pentanet.gg
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze