MAD Lions niepokonane w Fantasyexpo EU Champions. kuben i TudsoN z awansem na BLAST Premier Fall Showdown

MAD Lions niepokonane w Fantasyexpo EU Champions. kuben i TudsoN z awansem na BLAST Premier Fall Showdown

10.09.2021, 09:30:43

O ile o występie Illuminar Gaming czy MAD DOG’S PACT w Fantasyexpo EU Champions Fall nie ma co się specjalnie rozpisywać, o tyle cieszy na pewno fakt, że drużyna z polskimi akcentami zatriumfowała w rozgrywkach zorganizowanych przez rodzimą agencję oraz sam BLAST. MAD Lions z Filipem „tudsoNem” Tudevem na pokładzie i Jakubem „kubenem” Gurczyńskim w roli szkoleniowca pokonało wczoraj FunPlus Phoenix rezultatem 2:0 i tym samym zagwarantowało sobie miejsce na BLAST Premier Fall Showdown 2021. 

Już faza grupowa w ramach Fantasyexpo EU Champions była dla MAD Lions niemalże perfekcyjna. Volodymyr „Woro2k” Veletniuk i spółka najpierw musieli co prawda poradzić sobie z Into the Breach po dogrywce, ale później z łatwością rozjechali IHG wynikiem 16:5 i zameldowali się w playoffach. Tam ich pierwszym rywalem było Sprout, które ograli bez utraty żadnej mapy wynikiem 2:0.

W finale miał czekać jednak nieco trudniejszy rywal. Po drugiej stronie barykady zameldowało się wszak FunPlus Phoenix. Podopieczni chińskiej organizacji dowodzeni przez Luke „emiego” Vukovića w półfinale ograli 2:1 francuskie DBL PONEY i do starcia z młodymi wilkami kubena podchodzili z pozycji delikatnego faworyta. MAD Lions było jednak bezlitosne i zamknęło Inferno 16:12 by później całkowicie zdystansować przeciwników na Ancient.

Tym samym MAD Lions jest kolejną formacją, która zapewniła sobie awans na BLAST Premier Fall Showdown. Wcześniej przepustkę zabezpieczyli już reprezentanci Dignitas, Movistar Riders, ViCi Gaming oraz POGGERZ, a kolejne sloty wpadną w ręce triumfatorów TWR EEM Fall, Latin Power Fall i Fragdelphia Fall. Następne sześć ekip wyłoni dopiero samo BLAST Premier Fall, a do tego organizatorzy przygotowali dwa bezpośrednie zaproszenia.

Fot. EPICENTER

Tagi:
BLAST Premier Fall Showdown Fantasyexpo EU Champions kuben MAD Lions tudsoN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze