MAD DOG’S PACT zagra o awans do European Development Championship 5

MAD DOG’S PACT zagra o awans do European Development Championship 5

18.07.2021, 13:34:53

Reprezentanci MAD DOG’S PACT staną dziś przed szansą na awans do piątej edycji European Development Championship. Dawid „lunAtic” Cieślak i jego kompani w decydującym spotkaniu zmierzą się z graczami bankaPEPSI, którzy w kwalifikacjach ograli Entropiq Prague oraz Project Eversio. 

W samym procesie kwalifikacyjnym nieco cięższą drogę musieli jednak pokonać Polacy. Kacper „darko” Ściera i spółka w RO16 uporali się ze szwedzkim DOGS rezultatem 2:0, jednak już w tym spotkaniu potrzebowali aż 44 rund, żeby domknąć mapę de_nuke. MAD DOG’S PACT napotkało także opór w starciu z EC Brugge, które zgarnęło Vertigo, jednak później Mateusz „matty” Kołodziejczyk i jego koledzy spod szyldu belgijskiej organizacji ponieśli porażkę na Inferno oraz Nuke’u.

Dla MAD DOG’S PACT potyczka z bankaPEPSI będzie też szansą na rewanż za rozegrany nie tak dawno mecz w ramach ESEA Advanced. Dwunastego lipca Nikolaj „kalinka” Rysakov poprowadził swój zespół do triumfu 2:1, który zepchnął biało-czerwonych na szóstą lokatę.

Na ten moment nie wiemy jeszcze, jakie ekipy zostaną zaproszone do piątej edycji European Development Championship. Pula nagród w turnieju organizowanym przez fantasyexpo oraz Eden Esports wynosić będzie 30 tysięcy dolarów.

Transmisję z meczu pomiędzy MAD DOG’S PACT oraz bankaPEPSI będzie mogli śledzić od godziny 16:00 w tym miejscu.

Fot. Jeremi Śpiewak / Kinguin / PLE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze