MAD DOG’S PACT mistrzami Beloud Cup!

MAD DOG’S PACT mistrzami Beloud Cup!

20.09.2021, 10:17:03

Gracze MAD DOG’S PACT stanęli na najwyższym stopniu podium dziewiątej odsłony Beloud Cup by Goong. W pojedynku o złote medale Wściekłe Psy z kwitkiem odprawiły Anonymo Esports.

Podczas gdy najlepsze zespoły świata rywalizowały w Berlinie, polska społeczność Valoranta skupiła się na Beloud Cup by Goong. Udział w krajowych zmaganiach wzięły czterdzieści cztery drużyny. Tylko trzy z nich pochwalić mogły się jednak wsparciem ugruntowanych na scenie organizacji esportowych. Mowa o MAD DOG’S PACT, Anonymo Esports oraz Teamie Queso. 

I cóż – są ku temu powody. Mówimy bowiem o zespołach, które zdominowały górną część klasyfikacji.

Mistrzowski tytuł trafił ostatecznie na konta zawodników MAD DOG’S PACT. Wściekłe Psy na drodze po puchar z kwitkiem odprawiły Smoke Haven, Balasy, Buckets, Świecę, a w wielkim finale zmierzyły się z Anonymo Esports. 

Mimo że starcie o złote medale upływało w rytm systemu BO5, formacje do rozstrzygnięcia potrzebowały wyłącznie czterech map. Ascent i Breeze bez większych problemów trafiły na konto MAD DOG’S PACT. Anonymo Esports przebudziło się dopiero na Haven. Ale było to zdecydowanie za późno. Podopieczni Marcina “padre” Kurzawskiego szans rywalom nie dali bowiem także na Icebox.

MAD DOG’S PACT 3:1 Anonymo Esports – Ascent 13:6; Breeze 13:3; Haven 10:13; Icebox 13:3

Zwycięstwo zagwarantowało drużynie 6 tysięcy złotych. Wicemistrzowie wzbogacili się natomiast o kwotę w wysokości 2 tysięcy złotych. Warto zresztą wspomnieć, że ekipa Roberta „vilczka” Ptoka wygrała już trzeci tytuł z cyklu Beloud. Ich łupem – jeszcze w czasach gry pod szyldem PIT STOP – padły pierwsza oraz druga odsłona zawodów. 

Od momentu transferu do PACT-u zespół raz cieszył się z wicemistrzostwa serii, a dwukrotnie przygodę kończył. Wczoraj niefortunna passa została przerwana. I to przy udziale Kamila ”Kamisseq” Leppera, który wszedł w buty Piotra „YouBreaka” Chodoły. Czy na stałe? Tego powinniśmy dowiedzieć się wkrótce.

Fot. MAD DOG’S PACT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze