Koguty udomowione. ESCA przejmuje obiecujący skład CS:GO

07.03.2021, 15:38:47

Kiedyś PGE Turów Zgorzelec, dziś Team ESCA Gaming. Popularne koguty znalazły nowy dom przed inauguracją wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski. W ten sposób wszyscy uczestnicy rywalizacji o krajowy czempionat przystąpią do zmagań pod opiekuńczym skrzydłem organizacji.

Team ESCA Gaming kojarzyliśmy przede wszystkim z podbojów Ultraligowego podwórka. Organizacja Bartosza Aparty może jeszcze nie rozpycha się łokciami na polskiej scenie League of Legends, ale zaliczyła niezły debiut w lidze i perspektyw na przyszłość nie brakuje. 

Jednoosobowy zarząd postanowił jednak pójść o krok dalej. I nie – tym razem nie jest to oficjalne przyklepanie współpracy z IKEĄ, choć wciąż żyjemy nadzieją, że w przyszłości do takiej współpracy dojdzie. Aparta odezwał się do los kogutos, które szukało schronienia przed ruszającymi jutro ESL Mistrzostwami Polski i w taki sposób ESCA zaistniała na CS-owej mapie naszego kraju.

los kogutos kojarzymy głównie z występów w ubiegłym sezonie ESL MP i walki w różnej maści otwartych turniejach kwalifikacyjnych do wielkich turniejów. Koguty sprawdziły się w roli beniaminka i wyrwały sobie utrzymanie w poprzedniej edycji walki o krajowe mistrzostwo, dzięki czemu dziś mogą dumnie nazywać się reprezentantami Teamu ESCA Gaming.

To jednak nie jedyne wzmocnienie rodzimej organizacji esportowej. Każda drużyna potrzebuje menedżera i nie inaczej było w tym przypadku. Za wszystkie działania wokół dywizji CS:GO będzie odpowiadać znany z komentowania meczów Szymon “majki” Sychta.

Nowy skład CS:GO Teamu ESCA Gaming wygląda następująco:
  • Tomasz „tomiko” Uroda
  • Karol „Enzo” Lasota
  • Wojciech „darchevile” Klęba
  • Martin „maaryyy” Nakonieczny
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek

Fot. Pixabay / Team ESCA Gaming

Tagi:
los kogutos Team ESCA Gaming
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze