Loba z propozycją walki w FAME MMA. Esportowy pojedynek na horyzoncie?

Loba z propozycją walki w FAME MMA. Esportowy pojedynek na horyzoncie?

29.10.2021, 13:06:08

Od dłuższego czasu z występem na gali sportów walki łączony jest Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski. Społeczność zastanawiała się jednak, która federacja sięgnie po polskiego bicepsa i przede wszystkim – kto mógłby zostać jego przeciwnikiem? Wczoraj do internetu wpadło kilka jakże cennych wskazówek. Włodarz FAME MMA skontaktował się bowiem Nikola “Lobanjica” Mijomanovicem w sprawie potencjalnej walki.

Polak w oktagonie z reprezentantem Czarnogóry? Choć nie mamy potwierdzenia, że to właśnie w sprawie walki z Jarząbkowskim Wojciech Gola kontaktował się z Lobą, wiele na to wskazuje. pashaBiceps nie tak dawno miał bowiem wskoczyć do oktagonu na najbliższej gali FAME MMA w ramach zastępstwa. Wydaje się jednak, że włodarze – jeśli faktycznie doszli do porozumienia – mają na niego nieco inny plan.

Poszukiwania rywala trwają? Cóż, Kacper Blonsky nie byłby wymarzonym przeciwnikiem dla Jarząbkowskiego, w końcu po ciężkim okresie treningowym dobrze stoczyć długą i wyrównaną walkę. Dlatego właściciele federacji najwyraźniej wyruszyli na poszukiwania rywala nieco innych gabarytów.

Padło na popularnego Lobę? Wielkolud z Czarnogóry otrzymał wczoraj propozycję walki, zatem nie ma wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Jak wizualizujemy sobie ten pojedynek? Jarosław urządza sobie maraton w oktagonie, który jednak trwa raptem 30 sekund. Potem przeciwnik nie jest w stanie dotlenić ogromnych mięśni, a pasha triumfuje. 

Czy wszystko dojdzie jednak do skutku? Tego nie wiemy. Możliwe, że sama publikacja informacji o wiadomości od Wojciecha Goli przekreśli jego szanse na udział podczas gali. Bo co to byłaby za niespodzianka, jeśli wszyscy by o niej wiedzieli?

Fot. twitter.com/LobanjicaCS

Tagi:
FAME MMA Lobanjica pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze