Lista uczestników finałów EMP zapełnia się. Wisła zagra w Katowicach

Lista uczestników finałów EMP zapełnia się. Wisła zagra w Katowicach

31.10.2021, 10:38:17

Coraz mniej niewiadomych skrywa się za osłoną nadchodzących finałów ESL Mistrzostw Polski. Wczoraj poznaliśmy tożsamość przedostatniego z uczestników LAN-owych finałów. Do Anonymo Esports i HONORIS dołączyli reprezentanci Wisły All in! Games Kraków. Dziś o ostatni bilet na finały powalczą Ungentium oraz MAD DOG’S PACT.

Wisła zmiażdżyła Ungentium

Pogrom? Zbyt delikatnie powiedziane. Wisła All in! Games Kraków na ostatnim etapie ścieżki do LAN-owych finałów dosłownie zdemolowała Ungentium. Beniaminek ESL Mistrzostw Polski po fantastycznej rundzie zasadniczej nieco przygasł, choć nieco to i tak podsumowanie w delikatnych słowach.

Wiślacy pozwolili swoim rywalom na ugranie raptem dziewięciu rund i to na przestrzeni dwóch map. Inferno do sześciu, Overpass do dziewięciu i spotkanie zakończyło się w mgnieniu oka. Triumf zapewnił Wiślakom upragniony awans na finały, które podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego rozpoczną od pojedynku z Anonymo Esports. Ungentium natomiast nie żegna się z szansami na LAN-a. Ostatnia okazja jeszcze dzisiaj.

Jeźdźcy dolnej drabinki czy sensacja rundy zasadniczej?

Ungentium do awansu na finały na początku fazy pucharowej potrzebowało raptem jednego triumfu. Ich dzisiejsi oponenci zaczynali na przeciwnym biegunie, bowiem od szczęścia dzieliły ich aż trzy zwycięstwa. A przy okazji nie mogli pozwolić sobie na żadną porażkę.

Dziś oba składy spotkają się w bezpośredniej walce o awans. Po rundzie zasadniczej nie mielibyśmy wątpliwości, stawiając podopiecznych Macieja “Luza” Bugaja w roli faworytów. Dziś to jednak MAD DOG’S PACT robi zdecydowanie lepsze wrażenie. I wydaje się, że pula uczestników LAN-owych finałów będzie taka, jak mogłoby się wielu wydawać przed inauguracją sezonu.

16:00 – Ungentium vs MAD DOG’S PACT

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski możecie obejrzeć na oficjalnym kanale ESL Polska, który znajdziecie pod tym adresem.

Fot. Wisła All in! Games Kraków

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze