Legendarna rywalizacja już nie tylko w LEC – ESPORTÓWKA

01.04.2021, 08:26:30

Szczęśliwy drop Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, kolejne serie krzyków od graczy G2 Esports, symboliczny pojedynek w European Masters i rzeczy, o których nawet nie wiemy, co napisać. Dzisiejsza ESPORTÓWKA wymknęła się spod kontroli.

???

Niby nie chcielibyśmy pchać się do polityki, ale cała sytuacja z Sędzią Trybunału Konstytucyjnego i graczem League of Legends zakrawa o zbyt duży absurd, by ją pominąć. Niech najlepszym podsumowaniem abstrakcji będzie follow zostawiony przez Krystynę Pawłowicz na koncie Marcina “behave’a” Pawlaka. 

Panie Peanutbutter, to najlepszy odcinek crossoverowy, jaki zrodził dotychczas polski esport.

Karolek w EPC

Jestem tolerancyjny, ale… Stop – to jednak nie ten odcinek. Niedawno spacer po Esports Performance Center zafundował nam Paweł “innocent” Mocek, wczoraj zajś centrum szkoleniowym zachwycała się drużyna M1 EDEN.

Jedyna prawdziwa seria vlogów

Wszyscy jednak doskonale wiedzą, że jedyną prawdziwą serią videoblogów, którą śledzimy z zapartym tchem są materiały ze stajni G2 Esports… W najnowszym odcinku dowiecie się choćby, dlaczego Caps nie wykorzystał jednego bana.

Szczęśliwy drop

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, przedmeczowe otwieranie skrzynek i nagle…

Duzi i mali chłopcy

Odwieczna walka pomiędzy G2 Esports i Fnatic przeniosła się nawet na salony European Masters. Akademie mistrzowskich organizacji w bezpośrednim pojedynku zagrają o awans do głównego etapu. G2 Arctic czy Fnatic Rising? Kibicowski dylemat jest niemały – z jednej strony Fresskovy na midzie, z drugiej delord na stanowisku trenera. Całe szczęście dla obu sekcji – żadna z nich nie zmierzy się z potężnym Illuminar Gaming.

Tagi:
delord Fnatic Rising G2 Artcic G2 Esports Karolek pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze