Kulminacyjny punkt sezonu. Zacięta walka o pierwsze miejsce w Ultralidze

24.02.2021, 13:31:58

Dziś wiele spraw może się wyjaśnić. Ścisk w czołówce uczestników Alior Bank Ultraligi jest ogromny, jednak po wieczornych pojedynkach sytuacja może być o wiele luźniejsza. Do hitowej bitwy stawią się bowiem reprezentanci AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Teamu.

Odgłosy z dna tabeli

Wszyscy przejmują się rywalizacją tych najlepszych, a gdzieś na końcu tabeli broni wciąż nie składają Ci, którym przez większość sezonu się nie wiodło. Team ESCA Gaming i Gentlemen’s Gaming staną dziś do epickiej walki, której zwycięzca dostąpi zaszczytu opuszczenia ostatniej pozycji w tabeli. Żarty żartami, ale oba składy wciąż walczą o awans do fazy pucharowej z ostatniej pozycji premiowanej awansem, więc stawka jest większa, niż wielu mogłoby się wydawać.

Tydzień rozstrzygnięć

Jeszcze dziś wiele kwestii może się wyjaśnić. Do walki o Ultraligowy tron staną bowiem zawodnicy AGO ROGUE i 7more7 Pompa Teamu. W tej chwili oba składy mają niemal bliźniaczy bilans, dlatego rezultat wieczornej bitwy będzie aż tak istotny. Wspomniane składy nie mogą jednak zapominać o spoglądającym z boku Illuminar Gaming, które dzięki staraniom Pompy również może wskoczyć na pierwszą lokatę, a już za tydzień wziąć sprawy w swoje ręce.

Komile to zawsze mają pod górkę

Szkoda tego początku sezonu, bo ekipa Komil & Friends po wymianie składu wygląda naprawdę obiecująco. I choć nie oddaje tego wczorajszy wynik starcia z 7more7 Pompą, to przebieg spotkania już jak najbardziej tak. Kto nie widział, niech czym prędzej nadrobi. Najlepiej przed dzisiejszą bitwa z Illuminar, bo ta może być równie emocjonująca.

Środek też nie śpi

Środek tabeli rzecz jasna. K1ck stanie oko w oko z devils.one, a zwycięstwo zagwarantuje ekipie Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka co najmniej czwarte miejsce w tabeli na koniec sezonu. Diabły jednak nie składają broni, w końcu na karku wciąż czują oddech trzech składów, które współdzielą ostatnie miejsce w lidze.

Wczorajsze wyniki Ultraligi:

  • 7more7 Pompa Team 1:0 Komil & Friends
  • Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE
  • Illuminar Gaming 1:0 devils.one
  • Team ESCA Gaming 0:1 K1ck

Harmonogram na dziś:

  • 17:30 – Team ESCA Gaming vs Gentlemen’s Gaming
  • 18:30 – AGO ROGUE vs 7more7 Pompa Team
  • 19:30 – Illuminar Gaming vs Komil & Friends
  • 20:30 – devils.one vs K1ck

Wszystkie pojedynki Alior Bank Ultraligi obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. 7more7 Pompa

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze