Kulisy pracy przy finałach Ultraligi – ESPORTÓWKA

28.06.2021, 01:38:17

Na zdjęciu ekipa pracująca przy próbie ceremonii otwarcia finałów Alior Bank Ultraligi. Zaskoczeni? A gdzie tam, przecież to same znajome twarze – Maciek Dowbor, Michał Francuz, Tomek Milaniuk no i oczywiście Paula Zawadzka. Takie cuda tylko w ESPORTÓWCE.

Aleksib w doborowym towarzystwie

Przystojny, elokwentny, inteligentny i w dodatku onieśmielający. Ten gość to idol wielu ludzi w swoim kraju, a obok niego na czołówce fińskiego tabloidu pojawił się Joe Biden. Brawo Aleksib!

Jamppi? Coś tam klika…

Kiedyś klikał sobie w CS:GO, jednak tam klikał sobie troszkę za dużo, dlatego dziś klika w Valorancie. A w wolnych chwilach? Wtedy klika… na fortepianie. I to jeszcze jak!

Byczku, kup sobie koszulkę NAVI w sklepie Puma

Koszulki esportowych organizacji na wyciągnięcie ręki? Najprawdopodobniej tak. Historia poniższego zdjęcia jest jednak nieco bardziej złożona, bowiem jeden z ukraińskich sklepów Puma zdradził wygląd najnowszej koszulki meczowej NAVI. 

Prince Polo? TOP

Przypominamy tylko klasyk, który ustala niepodważalne fakty. Król wśród wafli jest tylko jeden.

Jak wygląda próba przed ceremonią otwarcia Alior Bank Ultraligi?

A no tak, jak na poniższym obrazku. Jest TheFakeOne, jest myha, jest Paula Zawadzka no i jest też Maciej Dowbor. Tylko po co im te gitary? Być może zakładają nietypową kapelę z Jamppim.

Fot. Ultraliga (naprawdę, nie ściemniamy)

Tagi:
Aleksib ESPORTÓWKA Jamppi Na'Vi Puma Ultraliga
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze