Kubik robi cosplay Najmana, byali za Twitchowymi kratami – ESPORTÓWKA

10.02.2021, 08:29:50

ŻUCHOWSKIII! Kuba “Kubik” Kubiak szukał, ale nie znalazł, podobnie jak pewien polski sportowiec-celebryta. Szukaliśmy także my, jednak nie Morgena, a kanału byaliego na Twitchu. Ten niestety wylądował w innym zamku. Zapraszamy na kolejną ESPORTÓWKĘ!

Solówka za garażami, na którą nie zasługiwaliśmy

Wczoraj chyba każdy z nas zgodnie porzucił wszystkie obowiązki i zasiadł przed monitorem, aby obejrzeć pojedynek 1v1 Jarosława “pashaBicepsa” Jarząbkowskiego i Gabriela “FalleNa” Toledo. Emocji nie brakowało. Brazylijczyk zgarnął mapę pistoletową, Polak po dwóch dogrywkach okazał się lepszy z karabinami w dłoni, ale triumf ostatecznie należał do zawodnika Liquid. Polski biceps mimo wszystko oczekiwań nie zawiódł. Urwać mapę prowadzącemu Liquid w trakcie esportowej emerytury? Każdy brałby w ciemno.

Zapis z transmisji znajdziecie w tym miejscu, a wkrótce zapewne też na kanale Youtube pashy.

Kolego, kup sobie koszulkę Anonymo

Niedawno poznaliśmy ich desing, dziś możemy mieć je u siebie w domu. Anonymo Esports ruszyło ze sprzedażą swoich esportowych trykotów. Pora oddzielić sezonowców od prawdziwych kibiców.

byali za kratami Twitcha

Za co? Być może i za niewinność. Trudno połapać się w dynamicznych zmianach w regulaminie Twitcha i w dzisiejszych czasach naprawdę nietrudno o wyłapanie blokady. byali otwarcie mówi, że nie otrzymał informacji za co i do kiedy obowiązuje ban. PDW. 

Polska scena LoL-a monkaW

Nie skomentujemy, bo możemy być następni.

Życie po apEXie

Wczoraj na przerwę od profesjonalnej gry udał się prowadzący Vitality – apEX. Jak wygląda komunikacja francuskiej ekipy bez dowódcy? Trochę jak konwersacja grupki przedszkolaków w piaskownicy za blokiem.

ŻUCHOWSKI!

Był Stanowski, potem Mockowski, a wczoraj do zaszczytnego grona poszukiwanych dołączył Maciej “Morgen” Żuchowski. Co tam jakieś cosplaye postaci z League of Legends, którymi zachwycają się na świecie. To, co pokazał Kubik moi drodzy, to jest prawdziwy majstersztyk i Oscarowa rola, która powinna zostać doceniona.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze