kuben rozpoczyna współpracę z GGPredict

kuben rozpoczyna współpracę z GGPredict

12.03.2021, 17:19:19

Jakub „kuben” Gurczyński rozpoczął współpracę z polskim projektem startupowym GGPredict. Zaangażowanie byłego trenera Virtus.pro i Teamu Envy, a także żywej legendy Counter-Strike’a ma wpłynąć na rozwój młodych talentów w Polsce.

GGPredict stworzyło technologię, która śledzi każdy ruch i decyzję gracza w trakcie trwania meczu. Na podstawie zbieranych danych analizuje jego występ w ponad 200 metrykach, które porównuje z bazą kilkuset tysięcy rozegranych meczów. Dzięki sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu, GGPredict uczy się pozytywnych i negatywnych zachowań graczy. Celem jest to, by za pomocą swojego Wirtualnego Trenera podpowiadać graczom, jak grać lepiej.

Posiadając wiedzę na temat mocnych i słabych stron gracza, program będzie w stanie automatycznie dopasowywać jednostki treningowe oraz całe cykle tworzone przez naszych mentorów pod indywidualne potrzeby klienta. Narzędzie analityczne GGPredict jest darmowe i działa od września 2020. Start planów treningowych w formie beta testów jest planowany na maj tego roku. Docelowo plany treningowe będą funkcjonować w formie usługi premium opłacanej w formie abonamentowej.

Trenując piłkę nożną czy koszykówkę jesteś pod opieką doświadczonego trenera – niestety młodzi gracze zazwyczaj nie mają takiej możliwości. Pomysł GGPredict, żeby połączyć ich technologię i wiedzę z pola analityki i sztucznej inteligencji, z moim spojrzeniem i doświadczeniem w zakresie trenowania zawodników, wydał mi się naprawdę interesujący. Cieszę się, że będę mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, które dotrą do tysięcy graczy na całym świecie – powiedział w oficjalnym komunikacie kuben.

Obecność kubena przy GGPredict ma wzbogacić technologię maszynowego uczenia kilkunastoletnim doświadczeniem utytułowanego trenera i gracza. Perspektywa kogoś, kto aktywnie uczestniczył na najwyższym poziomie światowego Counter-Strike’a i zna zachowania graczy, ma zwiększyć efektywność programu. Gurczyński odpowiedzialny będzie m.in. za tworzenie planów treningowych dla użytkowników platformy.

Po pierwszej rozmowie z Kubą wiedzieliśmy, że jego unikatowe doświadczenie będzie kamieniem milowym w rozwoju naszego projektu. Wiemy, że jego wiedza o CS:GO i zachowaniach zawodników, będą ogromną wartością dla naszych klientów. Z jego wizją i podejściem do grania, będziemy w stanie układać plany treningowe, które w idealny sposób odpowiedzą na potrzeby rynku – dodał Przemysław Siemaszko, CEO GGPredict.

Aktualnie kuben nie trenuje żadnej formacji. W styczniu zakończył bowiem współpracę z amerykańskim Teamem Envy. Szkoleniową karierę Gurczyński rozpoczął w 2015 roku, zasilając sztab Virtus.pro. Wcześniej zdobywał najcenniejsze na świecie trofea, tworząc skład kultowej Złotej Piątki.

Fot. DreamHack / Alex Maxwell
Tagi:
GGPredict kuben
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze