Kto zleje kogo w Lany Poniedziałek? Całe podium rusza do boju w ESL MP

Kto zleje kogo w Lany Poniedziałek? Całe podium rusza do boju w ESL MP

05.04.2021, 16:28:30

Sałatka zjedzona? Ostatnie jajko zniknęło w jamie ustnej? Słoik po majonezie czeka już koło worka na śmieci na dokonanie żywota w kuble ze szkłem? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo po świątecznej wyżerce czas na ucztę w postaci kolejnych spotkań w ESL Mistrzostwach Polski. W Lany Poniedziałek na serwerze zameldują się wszystkie zespoły okupujące aktualnie trzy topowe lokaty w najważniejszych krajowych zmaganiach i wiele wskazuje na to, że czeka nas interesujące show.

Po czterech kolejkach fazy zasadniczej wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski w tabeli nie brakuje zaskoczeń. Tydzień temu Anonymo Esports dość niespodziewanie dwukrotnie przegrało z HONORIS, dzięki czemu Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani znaleźli się na najniższym stopniu podium ze stratą zaledwie trzech oczek do liderów w postaci x-kom AGO oraz Izako Boars. To właśnie z podopiecznymi Bartosza „Hypera” Wolnego HONORIS zawalczy o punkty, które mogą ich wynieść na sam szczyt zestawienia.

Mimo wszystko w roli faworyta do meczu podejdzie Kamil „siuhy” Szkaradek i jego kompani. Izako Boars w tym sezonie ESL MP radzi sobie świetnie, czego efektem były między innymi zwycięstwa z Illuminar Gaming, MAD DOG’S PACT czy Pompa Team. Pikanterii dodaje na pewno fakt, że obie ekipy ostatni raz spotkały się w bezpośrednim boju na początku stycznia, więc dziś czeka nas fajna weryfikacja pracy wykonanej przez zespoły w ostatnich miesiącach.

Punktualnie o 18:30 czeka nas jednak również ciekawe przetarcie pomiędzy x-kom AGO i Tarczyński Protein Team. Karol „rallen” Rodowicz i spółka do tej pory prezentowali się niemalże bezbłędnie, ale nie można wykluczyć, że TPT po zmianach w składzie będzie w stanie pokazać efekt nowej miotły i zaskoczyć zdecydowanego faworyta.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach ESL MP: 

  • 18:30 – x-kom AGO vs. Tarczyński Protein Team
  • 19:30 – Tarczyński Protein Team vs. x-kom AGO
  • 20:30 – HONORIS vs. Izako Boars
  • 21:30 – Izako Boars vs. HONORIS

Wszystkie mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach ESL Polska.

Fot. Izako Boars

Tagi:
ESL MP Honoris Izako Boars Tarczyński Protein Team x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze