Kto zagra na LAN-ie? Dziś walka o ostatnie miejsca na finałach PLE

26.05.2021, 12:46:09

Podwójna korona HONORIS? Osłodzenie goryczy po ESL Mistrzostwach Polski dla Wisły Kraków? Ostatni Taniec zawodników Illuminar Gaming? A może historia kopciuszka z graczami PGE Turów Zgorzelec w roli głównej? Wszystkie te scenariusze wciąż mogą się wydarzyć, jednak dziś wieczorem dwa z nich będziemy wykreślać. Kto zamelduje się na LAN-owych finałach PLE?

Wisła kontra HONORIS

Wszyscy żyjemy wciąż przyznania HONORIS tytułu mistrzów Polski. Nie wiemy, czy apelacje x-kom AGO cokolwiek zmienią, dlatego dziś powinniśmy skupić się na innej kwestii – ewentualnej podwójnej koronie. To bowiem scenariusz wcale nie taki odległy, a na pewno byłby czymś wyjątkowym.

Na taki obrót spraw nie będą jednak chcieli zezwolić reprezentanci krakowskiej Wisły, która na pewno chce osłodzić sobie gorzkie występy we wspomnianych krajowych mistrzostwach. Wiślacy są faworytami dzisiejszej potyczki, jednak HONORIS podbudowane kontrowersyjnym, lecz uczciwie zdobytym tytułem na pewno będzie groźnym przeciwnikiem.

Illuminar kontra PGE Turów

Kolejna bitwa z kolejnym zdecydowanym faworytem. Illuminar Gaming walczy o wymarzone zakończenie współpracy z byłą już organizacją. Skład na serwerze wesprze dziś Miłosz “mhL” Knasiak, dlatego tym bardziej martwimy się o serwerowe losy dzisiejszych rywali iHG – PGE Turowa Zgorzelec.

Ich triumf na pewno byłby wydarzenie wielkim, wszak drużyna postrzegana jest w roli turniejowego kopciuszka. A wyjazd na LAN mógłby okazać się przełomem. O to będzie dziś jednak ciężko. Niesamowicie ciężko.

Harmonogram PLE na dziś:

  • 18:00 – Wisła All in! Games Kraków vs HONORIS
  • 21:00 – Illuminar Gaming vs PGE Turów Zgorzelec

Triumfatorzy dzisiejszych serii BO3 zameldują się na finałach LAN-owych, które odbęda się już w najbliższy weekend w Warszawie. Na konkurencję czekają już reprezentanci Izako Boars oraz MAD DOG’S PACT. Wszystkie mecze PLE obejrzycie na oficjalnym kanale Polsat Games w tym miejscu.

Fot. Bartek Wolinski/Red Bull

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze