Kto z kim w Esport Tour PRO? Znamy podział grupowy!
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Kto z kim w Esport Tour PRO? Znamy podział grupowy!

15.09.2020, 19:12:17

Esport Tour PRO zbliża się wielkimi krokami. Po tym, jak organizatorzy ogłosili pełną listę uczestników, poznaliśmy również podział grup, w których rozegra się pierwszy etap turnieju.

Udział w krajowych rozgrywkach weźmie spora część najbardziej nośnych marek nad Wisłą. Bezpośrednie zaproszenia do rywalizacji zostały przecież wysłane do HONORIS Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego, Actiny PACT – obrońców mistrzowskiego tytułów, Izako Boars – organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, czy Pompa Teamu – wicemistrzów zeszłego sezonu, którzy całkowicie odświeżyli jednak skład.

W akcji nie zabraknie również sekcji pretendujących do grona najlepszych. Team Gaminate i PLMIX szturmem wbiły się przecież do ESL Mistrzostw Polski, a NEST działa na zapleczu wielkiego x-kom AGO. Stawkę dopełnia egzotyczna sekcja spod bandery Teamu Excellency z Rafałem „sanym” Pietrzakiem w roli polskiego łącznika.

Podczas transmisji na żywo organizatorzy rozlosowali już podział grupowy zmagań. Co ciekawe – do Grupy A trafiło czterech uczestników ESL Mistrzostw Polski z Actną PACT na czele. W Grupie B obok HONORIS i Izako Boars widzimy z kolei AGO NEST i międzynarodowy Team Excellency.

GRUPA AGRUPA B
Actina PACTHONORIS
PLMIXAGO NEST
Pompa TeamTeam Excellency
Team GaminateIzako Boars

Esport Tour PRO potrwa od 26 do 27 września. Pierwszy dzień wydarzenia całkowicie poświęcony zostanie na rozstrzygnięcia grupowe. Dwie najlepsze formacje z każdego koszyka awansują następnie do play-offów. Transmisja wydarzenia prowadzona będzie w języku polskim, ale również po angielsku, rosyjsku oraz hiszpańsku.

Stawka gry jest niemała. W puli nagród znalazło się 20 tysięcy złotych.

Fot. Bartek Wolinski / Red Bull
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze