Kto uzupełni stawkę playoffów IEM Cologne? Przed nami decydujące mecze

Kto uzupełni stawkę playoffów IEM Cologne? Przed nami decydujące mecze

11.07.2021, 13:30:25

Rywalizacja w ramach fazy zasadniczej Intel Extreme Masters Cologne wchodzi w decydujący etap. Już dziś poznamy pełną stawkę uczestników playoffów, do których awans już wcześniej wywalczyli sobie reprezentanci Gambit Esports, G2, Natus Vincere oraz Astralis. Przed nami aż sześć spotkań, które zapowiadają się niezwykle emocjonująco. 

Już wczoraj z rywalizacją w ramach IEM Cologne pożegnały się kolejne duże marki. FaZe Clan wyrzucił za burtę Spirit, a piękna historia pisana przez Renegades została zakończona przez faworyzowaną FURIĘ. Dość niespodziewanie Team Liquid zostało za to ograne przez BIG, przez co zakończona została ich przygoda podczas prestiżowych zmagań, a po zaledwie dwóch mapach walizki mógł zacząć pakować również NiP, który nie postawił oporu Virtus.pro.

Dziś z turniejem pożegnają się kolejne cztery ekipy. Wszystko rozpoczną półfinały dolnej drabinki pomiędzy Heroic i FURIĄ oraz Vitality i FaZe. Faworytami wydają się zawodnicy z Danii oraz Francji, jednak nie można wykluczyć niespodzianek. Warto też podkreślić, że wygrani wieczorem zagrają w starciu o trzecie miejsce w grupie, które będzie ostatnim premiowanym awansem do fazy pucharowej. W grupie A o ostatni slot na scenie będą się bić za to zawodnicy VP oraz BIG.

Dodatkowo czekają nas mecze, które zdeterminują ostateczny wygląd podium obu grup. W finałach swoich zbiorów zmierzą się kolejno reprezentanci Gambit i G2, a także Astralis oraz Natus Vincere.

Harmonogram dzisiejszych zmagań: 

  • 13:30 – Heroic vs. FURIA
  • 13:30 – Vitality vs. FaZe
  • 16:45 – Gambit vs. G2
  • 16:45 – BIG vs. Virtus.pro
  • 20:00 – Na’Vi vs. Astralis
  • 20:00 – Heroic/FURIA vs. Vitality/FaZe

Polskojęzyczną transmisję z IEM Cologne możecie śledzić w tym miejscu.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze