Najlepsi ADC na świecie? Rekkles i Krzysztof Stanowski – ESPORTÓWKA

Najlepsi ADC na świecie? Rekkles i Krzysztof Stanowski – ESPORTÓWKA

18.01.2021, 00:28:52

Zastanawialiście się kiedyś, kto jest najlepszym ADC w historii? Pewnie któryś z Koreańczyków. A może JackeyLove? Albo po prostu Rekkles? Żaden z nich. Dolną aleję waszej drużyny najlepiej obstawi Krzysztof Stanowski. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ!

Młody, perspektywistyczny – Krzysztof Stanowski

Człowiek wielu talentów, ale że pykał w jednej drużynie z Wyskiem, to nawet my nie wiedzieliśmy. Krzysztof Stanowski zaskakuje kolejny raz. To jak – może jakieś 1v1 z Rekklesem, żeby udowodnić, który z nich jest lepszym ADC? Coś nam podpowiada, że G2 Esports za szybko zdecydowało się na transfer Szweda. Na scenie wyrasta nowy talent.

Był fałszywy Snax, czas na fałszywego Gimpera

Niecodzienny cosplay zaprezentowała nam streamerka Illuminar Gaming – Nieuczesana. A może to nie cosplay, tylko prawdziwy Gimper zrobił jej włam na kanał? Ten internet ostatnio pełen podrabiańców i tak naprawdę trudno połapać się w tym, kto jest kim. Nie no, to musi być Gimper, przecież Nieuczesana trenuje do IEM Katowice, o czym zresztą niedawno pisaliśmy w tym miejscu

Ustrzelony Gil

Jak czytamy na Wikipedii – populacja Gili maleje. No i wczoraj wykruszyła się o kolejnego przedstawiciela – Adama „destru” Gila – przynajmniej na serwerach Warzone. A to wszystko na oczach Filipa “NEO” Kubskiego. Reakcja faktycznie bezcenna. Jakoś tak mamy, że uśmiech Filipa automatycznie rozpromienia nasz dzień. Mamy nadzieję, że wasz także.

Która naklejka z Majora Katowice 2014 jest najładniejsza?

Oto osobisty ranking, który przedstawił DonHaci. Zrobilibyśmy to sami, ale to tak, jakby matka miała wybrać, które dziecko kocha najbardziej. Niby oczywiste, że to z najwyższym levelem FACEIT, ale nie wypada otwarcie tego przyznawać.

 

Czwarty w rankingu graczy HLTV za 2020 rok… o dziwo nie Arsenal

Nie Arsenal, a Nikola “NiKo” Kovac. Tym samym zbliżyliśmy się na krok do czołowej trójki rankingu najlepszych graczy świata za rok 2020 według HLTV. Tam wszystko wydaje się być przesądzone. Na swoim ulubionym, trzecim miejscu zasiądzie device, natomiast ZywOo odeprze ataki s1mple’a i obroni królewski tytuł. Słyszeliście to jako pierwsi tutaj, w ESPORTÓWCE.

Fot. G2 Esports / instagram.com/krzysztof.stanowski

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze