kRaSnaL dołącza do AGO. Drużyna znów z sześcioosobowym składem

17.09.2021, 15:27:45

To, co od pewnego czasu wydawało się niemal pewne, nareszcie zostało potwierdzone. Szymon “kRaSnaL” Mrozek już oficjalnie zasilił szeregi x-kom AGO. Żaden z Jastrzębi nie opuścił jednak gniazda, co oznacza, że drużyna znów stawia na sześcioosobowy projekt.

Dlaczego transfer wydawał się przesądzony już jakiś czas temu? Mrozek tuż przed rozpoczęciem rozgrywek w ramach ESEA Premier dołączył do ekipy x-kom AGO właśnie na te rozgrywki. Wtedy organizacja nie komentowała ruchu, jednak jasnym stało się, że coś musi być na rzeczy.

Od tamtej pory kRaSnaL zdążył kilkukrotnie przywdziać trykot Jastrzębi podczas oficjalnych spotkań. 18-latek kilkukrotnie zastępował bardziej doświadczonych kolegów, jednak wciąż w roli stand-ina. Dziś takim już nie jest, bowiem organizacja postanowiła zaprezentować go jako oficjalne wzmocnienie drużyny.

Kim jest kRaSnaL? Kojarzymy go przede wszystkim z występów pod szyldem los kogutos. To właśnie tam rozkwitł jego talent, który nie umknął uwadze x-kom AGO. Wraz z jego transferem skład Jastrzębi znów poszerza się do sześcioosobowego wymiaru. 

Czy ta wersja wymiennej ekipy wreszcie okaże się tą poszukiwaną? A może tym razem AGO znów zagra w swoim stylu i pokaże jeszcze inną wizję prowadzenia takiego projektu? Najbliższe tygodnie i miesiące będą na pewno ekscytujące. 

Pełny skład x-kom AGO wygląda teraz następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek
  • Mikołaj „miNirox” Michałków – trener

Fot. x-kom AGO

Tagi:
kRaSnaL x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze