KRAKEN za burtą. CREATIVE AVEZ rezygnuje z drugiego składu

KRAKEN za burtą. CREATIVE AVEZ rezygnuje z drugiego składu

17.09.2021, 09:04:58

Niedługi okazał się epizod KRAKENA w barwach CREATIVE AVEZ. Jak poinformowali przedstawiciele organizacji, Ośmiornice definitywnie zrezygnowały z prowadzenia dwóch składów Counter-Strike: Global Offensive.

Rozszerzenie strukturalnie CREATIVE AVEZ nastąpiło pod koniec lipca, gdy włodarze klubu poinformowali o zatrudnieniu drugiej sekcji CS:GO. Zespół występujący pod szyldem KRAKEN z nie miał pełnić roli typowej akademii. Mimo to stał się przyczynkiem do zmian kadrowych w głównym składzie.

Bardzo szybko okazało się jednak, że posiadanie dwóch formacji o ambicjach podboju krajowej czołówki wiąże się z problemami natury formalnej. Małą legendą obrosła już sytuacja, w której jeden skład AVEZ musiał zrezygnować z udziału w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski.

Tuż po zmianach kadrowych w głównej piątce, na mocy których wyjściowy skład zasilił Artur “LeS” Leszczyński – ówczesny gracz KRAKENA – organizacja rozstała się ze swoją drugą sekcją. Co ciekawe, współpracę zakończyła też z samym LeSem. Ten z awansu cieszyć mógł się więc niecały tydzień.

Były skład CREATIVE KRAKEN:

  • Artur „LeS” Leszczyński
  • Piotr „pk” Kania
  • Dominik „Murlok” Balawender
  • Maciej „FPS” Trypuć
  • Paweł „smoothie” Kosek

Kapitan KRAKENÓW również był za tym, aby odejść z AVEZ, bo teraz chłopacy nie będą w żaden sposób blokowani, żeby brać udział w różnych kwalifikacjach i tuirniejach. Wiele organizatorów, zabrania wystawiania dwóch składów do tych samych rozgrywek. No i do chłopaków nic nie mamy, rozstaliśmy się w zgodzie i ta decyzja obu stronom wyjdzie na dobrepodsumował za pośrednictwem mediów społecznościowych Kamil Kozak, menadżer AVEZ Esport.

Jednocześnie CREATIVE AVEZ poinformowało o testach piątego zawodnika, który w kadrze zastąpić ma Leszczyńskiego.

Fot. CREATIVE AVEZ

Tagi:
CREATIVE AVEZ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze