Koronawirus atakuje transmisje, OG kpi z MIBR, tryb francuski w CS:GO – ESPORTÓWKA

06.12.2020, 02:01:56

Niedziela, wpół do dziewiątej, ESPORTÓWKA. Wszystko jak w zegarku. W dzisiejszym przeglądzie mniej lub jeszcze mniej istotnych rzeczy ze świata serwujemy bliźniacze kłopoty transmisji First Strike i FLASHPOINT, bekę z MIBR i bekę z Francji. Czasem trzeba się uśmiechnąć. 

Nawet największe środki bezpieczeństwa nie dają gwarancji zatrzymania wirusa

Reperkusje niedogotowanego nietoperza ciągną się za nami jak lidlowskie krówki. Tym razem widmo wirusa zajrzało w oczy włodarzom FLASHPOINT oraz obsadzie transmisji z amerykańskiej edycji First Strike. W przypadku obu imprez cała ekipa komentatorska musiała przenieść się do domów/hoteli, co nie wpłynęło znacząco na jakość show, które i tak stało na wysokim poziomie.

Top 10 zagrań, których nie zobaczycie na First Strike

Kiedyś Marcin Najman polecił Krzyśkowi Stanowskiemu wziąć rozpęd i zaje*ać głową o ścianę. Tutaj zobaczyliśmy nie tylko efektowne spotkanie czwartego stopnia pomiędzy dyńką i lodową przeszkodą, ale też bombowe wykończenie. Przyznajemy znak jakości eweszło.pl.

OG jajcuje z MIBR

Kilka dni temu szerokim echem odbiła się sytuacja z udziałem MIBR, które miało w pokoju odpaloną transmisję swojego meczu. Z Brazylijczyków postanowiło zakpić OG, a jak wiadomo, żarty z MIBR w 2020 roku zawsze w cenie, więc wrzucamy, żebyście przypadkiem nie przegapili.

Bubzkji odetchnął z ulgą

Pomimo tego, że sympatyczny Duńczyk jest dopiero naszym top 2 jeśli chodzi o ulubionych zagrzewaczy ławy (pozdro wuja), to dziś możemy być z niego dumni. Chłopak zaliczył wejście smoka niczym Krzysztof Piątek i dał Astralis dużo jakości. Gorzej, że robi sobie nadzieję na to, że teraz dostanie więcej okazji do gry. Zakładamy, że limit został wyczerpany na kolejne trzy miesiące.

Luz nauczył się paru zwrotów w języku migowym

Maciej „Luz” Bugaj to nie tylko kabanosowy baron, ale też pojętny uczeń. Niezależnie od tego, co przekazał w języku migowym – najwidoczniej się sprawdziło.

Tryb francuski w CS:GO

Wierzymy, że nie wymaga to komentarza.

Fot. Prywatny profil NBK-a na Twitterze

Tagi:
Bubzkji CS:GO ESPORTÓWKA FLASHPOINT MIBR OG VALORANT
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze