Faworyci nie zawodzą. Korea, Chiny i Europa rozpoczynają MSI od triumfów

07.05.2021, 09:10:03

Bez wielkich zaskoczeń zakończył się inauguracyjny dzień Mid-Season Invitational. Przedstawiciele Korei, Chin oraz Europy rozpoczęli międzynarodowy turniej od łatwych zwycięstw. 

Nawet jeśli Amerykanie z gracją podgrzewali atmosferę przed meczem z mistrzami Korei, a Europejczycy wypatrywali poczynańLuki “Perkza” Perkovića, faworyt nie dał się oszukać. Mimo strat w początkowym etapie gry gracz DWG KIA sprowadzili Cloud9 do parteru. MSI oficjalnie rozpoczęło się więc o – cóż za zaskoczenie – triumfu Koreańczyków.

Ale inni faworyci również mocno zaznaczyli swoją pozycję. Royal Never Give Up nie dało większych szans Pentanet.GG, a MAD Lions pewnie górowało nad PSG Talon. Trzy najważniejsze regiony mogą być więc zadowolone ze startu w zawodach. 

Na drogę po potencjalny awans z fazy grupowej wkroczyło również Infinity Esports z Kostaryki po ograniu japońskiego DetonatioN FocusMe. Z uśmiechem dzień kończyli w końcu reprezentanci paiN Gaming, a także Unicorns of Love. To zdecydowanie nie był dzień ⁠İstanbul Wildcats, a przede wszystkim Pentanet.GG.

Europejski Tydzień Młodzieży w esportowym wydaniu. Nadchodzi turniej League of Legends

Co czeka nas drugiego dnia zmagań? Przede wszystkim aż dwa mecze mistrzów Chin. Royal Never Give Up rzuci bowiem wyzwanie zarówno Unicorns of Love, jak i ponownie Pentanet.GG. DWG KIA stanie naprzeciw Infinity Esports, Cloud9 poszuka pierwszego triumfu w starciu z DetonatioN FocusMe, a MAD Lions podejmie ⁠İstanbul Wildcats. 

Harmonogram drugiego dnia MSI:

  • 15:00 – Pentanet.GG vs. Royal Never Give Up
  • 16:00 – Unicorns of Love vs. Royal Never Give Up
  • 17:00 – DWG KIA vs. Infinity Esports
  • 18:00 – Cloud9 vs. DetonatioN FocusMe
  • 19:00 – MAD Lions vs. ⁠İstanbul Wildcats
  • 20:00 – paiN Gaming vs. PSG Talon

Wszystkie spotkania w ramach MSI wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games / Michał Konkol
Tagi:
MAD Lions MSI
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze