Koniec wątpliwości. Odi11 i kubYD uzupełniają skład PDW

26.05.2021, 18:37:23

Trzeba przyznać, że PDW nie cacka się z ogłaszaniem graczy, którzy będą reprezentować organizację w zbliżającej się wielkimi krokami Ultralidze. Po zapełnieniu dżungli oraz górnej i środkowej alei nadeszła pora na ADC oraz wsparcie. Te odpowiedzialne role w drużynie będą pełnić Adrian “Odi11” Kruk oraz Jakub “kubYD” Grobelny.

Pojednań ciąg dalszy

Jeszcze wczoraj wspominaliśmy o ponownym połączeniu sił Mateusza “Czajka” Czajki oraz Bruno “Brunessa” Freunda. Zawrotne tempo ogłoszeń w PDW zmusza nas jednak do kolejnych wspominek. Choć to w sumie nie będą typowe wspominki, bo przecież mowa o najświeższej historii.

Odi11 i Czajek reprezentowali bowiem barwy Illuminar Gaming w ostatnim splicie Alior Bank Ultraligi, ale także w trakcie ambitnej próby podbicia Europy na EUM. Po rozstaniu z organizacją, które w społeczności odbiło się szerokim echem, każdy z zawodników poszedł w swoją stronę. Jak widać niektórzy z nich myśleli podobnie.

Dla Odiego11 zmiana środowiska może być nietypowa, bowiem on w swojej wciąż krótkiej karierze nie miał przyjemności reprezentować wielu organizacji. Kruk od dołączenia pod szyld akademii iHG nie zmieniał otoczenia, jednak zmiana polityki organizacji wymusiła pewne decyzje.

PDW już kompletne

Po walkę o laury na krajowym podwórku z ligi greckiej wrócił także kubYD. Grobelny swoje w polskich rozgrywkach już zrobił i na pewno będzie istotnym elementem składu opartego w dużej mierze na młokosach. To wzmocnienie to także wyraźny znak, że PDW jeńców nie bierze i z marszu chce stanąć do walki o polskie, ale też europejskie wyróżnienia. Nie wyobrażamy sobie bowiem scenariusza, w którym kubYD po całkiem solidnym epizodzie na EUM wraca przepychać się w dolnej tabeli rodzimej ligi.

Pełny skład PDW wygląda następująco:

  • Mateusz “Czajek” Czajka – MID
  • Bruno “Bruness” Freund – DŻUNGLA
  • Sebastian “Color” Czyżyk – TOP
  • Adrian “Odi11” Kruk – ADC
  • Jakub “kubYD” Grobelny – SUPPORT
  • Adrian “Zetural” Dziadkowiec – TRENER
  • Marek “MenQ” Dziemian – ASYSTENT TRENERA

A poniżej seans dla miłośników Youtube’owego montażysty PDW:

Fot. PDW

Tagi:
kubYD odi11 PDW
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze