Komil&Friends i Gentlemen’s Gaming utrzymują się w Ultralidze!

Komil&Friends i Gentlemen’s Gaming utrzymują się w Ultralidze!

19.08.2021, 11:11:41

Ultraligowe baraże rozstrzygnięte. Znamy więc komplet drużyn, które otrzymały możliwość udziału w kolejnych Mistrzostwach Polski League of Legends. I cóż – zaskoczeń nie było.

W rozgrywkach barażowych zobaczyliśmy cztery zespoły. Komil&Friends i Gentlemen’s Gaming walczyły o utrzymanie na szczycie krajowego ekosystemu. Wszystko za sprawą kiepskiej prezencji w szóstym sezonie i okupowanie dołu klasyfikacyjnej tabeli.

EAS Team ESCA Gaming z Krystianem „Czaru” Przybylskim i Patrykiem „Bolszakiem” Jażdżewskim na czele oraz skład piratesports wystartowały z zupełnie innej pozycji. Obie formacje świetnie radziły sobie w drugiej dywizji Ultraligi, gromadząc najwięcej punktów rankingowych. Zgodnie z regulaminem otrzymały więc możliwość walki o awans.

Ostatecznie jednak na liście uczestników najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends w Polsce nie zobaczymy nowych formacji. Wszystko za sprawą skutecznej gry Komil&Friends oraz Gentlemen’s Gaming. Obie sekcje udowodniły, że nie mają zamiaru opuszczać ultraligowego grona i stanęły na wysokości zadania. Gracze spod egidy KnF podczas czteromapowego boju utrali nosa EAS Teamowi ESCA Gaming – a więc zawodnikom “Domu Spokojnej Starości”. Gentlemen’s Gaming sprowadził do parteru piratesports.

Wyniki meczów barażowych:

  • Komil&Friends 3:1 EAS Team ESCA Gaming
  • Gentlemen’s Gaming 3:0 piratesports

Wobec tego – przynajmniej na stan dzisiejszy – organizacje uczestniczące w siódmym sezonie pozostają w niezmiennym gronie. Komil&Friends i Gentlemen’s Gaming wracają do devils.one, Team ESCA Gaming, PDW, Illuminar Gaming, AGO ROGUE i K1CK.

Ultraliga złączy się z Baltic Masters. Polska, Litwa, Łotwa i Estonia pod jednym szyldem

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jak na kształt Ultraligi, a co za tym idzie – listę uczestniczących zespołów – wpłynie jednak zapowiedziana przez Riot Games fuzja z Baltic Masters.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze