Komil i Dawider nagrali hip-hopowy numer o League of Legends – ESPORTÓWKA

27.06.2021, 09:30:45

Nadchodzi hip-hopowy kawałek o League of Legends z Komilem i Azonhem w rolach głównych. Patrik „f0rest” Lindberg przywitał kolejnego członka swojej rodziny, oddając szacunek wszystkim mamom. G2 Esports świętuje wyjątkowy tydzień bez zwycięstwa w LEC. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek zaprasza na kolejny odcinek kultowego vloga. A my zbieramy to do kupy, prezentując niedzielną ESPORTÓWKĘ.

Powstał numer rapowy o League of Legends

Wszystko wskazuje na to, że Komil i Dawider – w esportowym świecie znany jako Dawid “Azonh” Letachowicz – nagrali wspólny numer o tematyce League of Legends. Od kilku dni kanały Polsat Games zalewają bowiem enigmatyczne zapowiedzi i zdjęcia z planu zdjęciowego. Wczoraj światło dzienne ujrzała z kolei okładka, pre-save i tytuł utworu. 

“Rift” – bo tak nazywa się nieopublikowany jeszcze kawałek – premierę będzie mieć już we wtorek o 17:00. Dziwnym trafem startuje wówczas czwarta kolejka Ultraligi. Stay tuned, chłopaku, stay tuned dziewczyno!  

Klan Lindbergów rozrasta się!

Nasz synek właśnie przybył na świat cały i zdrowy! Jestem pod wrażeniem siły i opanowania mojej żony podczas tego wszystkiego. Nie byłbym w stanie przejść przez coś podobnego. Ogromny szacun dla wszystkich mam! I dziękuję wszystkim za wsparcie! Moja żona jest świetna! – zakomunikował na Twitterze Patrik „f0rest” Lindberg, żywa legenda szwedzkiego esportu, a dziś reprezentant Dignitas.

Po tym tygodniu będzie kac

Cóż, prawda to. Brutalna prawda.

WYSZPERANE SZOTY vol. 15

Kolejny odcinek serialu z Grzegorzem “SZPERO” Dziamałkiem już dostępny. No dobra, może nie serialu a vloga, ale właściwie co za różnica? Zabawa tak czy siak jest przednia!

Fot. Polsat Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze