komedyja nową właścicielką i prezesem 7more7 Pompa Team

30.04.2021, 11:02:48

Pożegnanie pod osłoną nocy. Sergiusz „Nitrozyniak” Górski w krótkim filmie oficjalnie rozstał się z drużyną Pompa Team rywalizującą w Alior Bank Ultralidze, jednocześnie informując fanów formacji o przyszłości organizacji. Nową właścicielką oraz prezesem PT została zasłużona wojowniczka w I Wojnie Żywieniowej, która miała miejsce w Esports Performance Center – Olimpia „komedyja” Cichosz. 

26 kwietnia 2021 roku internet obiegła informacja o oficjalnym wykluczeniu Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego z wszelkich aktywności w świecie gier wydanych przez Riot Games. Założyciel 7more7 Pompa Team do 14 maja 2021 roku musiał pozbyć się swoich udziałów w organizacji, jeśli Pompa miała utrzymać slot w Alior Bank Ultralidze.

Dziś wiemy już doskonale, że Nitrozyniak nie zwlekał z opuszczeniem swojego esportowego dziecka i oficjalnie przekazał markę w ręce dotychczasowej menadżerki dywizji League of Legends. Nowym prezesem organizacji została Olimpia „komedyja” Cichosz, która w przeszłości była również aktywną zawodniczką i odnosiła sukcesy na kobiecej scenie LoL-a.

Oczywiście całą transakcję musi zatwierdzić jeszcze Riot Games, jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie była menadżerka Pompy przejmie stery w organizacji. Sam Riot informował, że zależy mu na losie graczy Pompy, więc nie powinniśmy uświadczyć żadnych komplikacji.

Fot. 7more7 Pompa Team

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze