Kolejny finał przed AGO. Jastrzębie zagrają o mistrzostwo Funspark ULTI

Kolejny finał przed AGO. Jastrzębie zagrają o mistrzostwo Funspark ULTI

26.09.2021, 10:14:16

Reprezentanci x-kom AGO w 2021 roku dość często lądują w turniejowych finałach. Do tej pory licznik ten wskazywał aż cztery, jednak problem pojawiał się w rubryce rozstrzygnięć tych spotkań. Polacy nie trzymają bowiem w gablocie żadnego mistrzostwa, choć jeden z finałów na serwerze zwyciężyli. Czy tendencja odwróci się dziś?

Wydaje się, że dziś będziemy świadkami najłatwiejszego spośród wszystkich tegorocznych finałów Jastrzębi. I to nie ze względu na słabą obsadę zawodów. Na liście uczestników znajdziemy bowiem Entropiq, MAD Lions, LDLC, HAVU czy kilka innych, solidnych formacji. Żadna z nich nie potrafiła jednak wedrzeć się chociażby do półfinału.

Ostatecznymi przeciwnikami x-kom AGO będą zawodnicy Lyngby Vikings. Oba składy miały okazję rywalizować nieco ponad miesiąc temu. Wtedy niestety dla biało-czerwonych triumfowała strona duńska. A w zasadzie tylko w większości duńska, bowiem pod skrzydłem organizacji znajdują się również Amerykanin oraz Holender.

Jaka nagroda czeka na mistrza Funspark ULTI 2021 Europe Regional Series 3? Triumfatorzy zmagań zainkasują na swoje konto aż 15 tysięcy dolarów. Czek wygranych będzie natomiast mniejszy o ponad połowę. Dla AGO cenną nagrodą będą takżę punkty w rankingu HLTV. Polacy niebezpiecznie zbliżyli się do granicy czołowej trzydziestki, a taki triumf na pewno stanowiłby spory bufor w gronie trzydziestu najlepszych formacji na świecie.

15:00 – x-kom AGO vs Lyngby Vikings (transmisja)

Fot. x-kom AGO / Aleksandra Dorociak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze