Kolejne zmiany w Pompa Team. Czapel i m4tthi na testach

Kolejne zmiany w Pompa Team. Czapel i m4tthi na testach

18.12.2019, 17:31:00

Niekończąca się opowieść pod tytułem roszady w Pompa Teamie znowu nabiera rumieńców. Bartosz „baljs” Mikołajewicz oraz Patryk „Demho” Tomaszewski znaleźli się poza zespołem, w rezultacie czego obecny skład organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka tworzą już tylko dwaj zawodnicy.

Zaledwie kilkanaście dni temu szeregi Pompy opuścił Piotr „P1TER” Kubiak i jak się okazało, był to dopiero początek większej przebudowy. Dzisiejsze popołudnie przyniosło informacje o rozstaniu z organizacją dwóch kolejnych graczy – Bartosza „baljsa” Mikołajewicza oraz Patryka „Demho” Tomaszewskiego. Cała trójka była częścią formacji od sierpnia 2019 roku.

Słabe wyniki jak chociażby blamaż w gauntlecie dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej doprowadziły jednak do sytuacji, w której Pompa ponownie znalazła się na zakręcie. Według informacji, do których udało się dotrzeć naszej redakcji na miejsce baljsa i Demho mają być testowani Mateusz „M4tthi” Szambelan oraz Michał „Czapel” Czapla. Pierwszy z nich do połowy listopada był aktywnym zawodnikiem Together Esports, z kolei drugi pozostawał poza profesjonalną grą od czerwca, kiedy to wraz z AVEZ wystąpił w Kielcach na kwalifikacjach Good Game League 2019.

Co ciekawe wspomniane Together Esports ma przyjąć w swoje szeregi właśnie baljsa i Demho. Mieliby oni załatać luki po M4tthim i Karolu „repo” Cybulskim, który od jakiegoś czasu również przestał być częścią organizacji.

W obecnym składzie Pompa Teamu ostały się tylko dwa najświeższe nabytki formacji, czyli Łukasz „splawik” Jahns i Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj.

Fot. Good Game League

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze